خبر بمب‌گذاری داعش در مسجد جامع عجب‌‌شیر کذب است/ تعقیب تشویش‌کنندگان اذهان عمومی
خبر بمب‌گذاری داعش در مسجد جامع عجب‌‌شیر کذب است/ تعقیب تشویش‌کنندگان اذهان عمومی

عصر تبریز: دادستان عمومی و انقلاب عجب‌شیر گفت: خبر بمب‌گذاری داعش در مسجد جامع عجب‌شیر کذب محض است. محمدحسن نوقربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عجب‌شیر با اشاره به شایعه منتشر شده در فضای مجازی اظهار داشت: هیچ داعشی در شهرستان عجب‌شیر حضور نداشته و دستگیر نشده و امنیت کامل در شهرستان برقرار […]

عصر تبریز: دادستان عمومی و انقلاب عجب‌شیر گفت: خبر بمب‌گذاری داعش در مسجد جامع عجب‌شیر کذب محض است.
محمدحسن نوقربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عجب‌شیر با اشاره به شایعه منتشر شده در فضای مجازی اظهار داشت: هیچ داعشی در شهرستان عجب‌شیر حضور نداشته و دستگیر نشده و امنیت کامل در شهرستان برقرار است.
دادستان عمومی و انقلاب عجب‌شیر با بیان اینکه مردم به شایعات و موضوعات بی‌اساس شبکه‌های اجتماعی توجه نکنند و از رسانه‌های معتبر اطلاعات را دریافت کنند، افزود: هر فردی از روی عمد به این شایعات دامن بزند و موجب تشویش اذهان عمومی شود مرتکب جرم شده است و قابل تعقیب کیفری است.
نوقربانی در تشریح اصل ماجرا گفت: گشت کلانتری عجب‌شیر با مشکوک شدن به یک خودرو پژو ۴۰۵ و توقف آن در بازرسی از این خودرو یک قبضه اسلحه و شوکر برقی کشف کردند.
وی ادامه داد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی به این مساله اعتراف می‌کنند که قصد سرقت از مسجد جامع عجب‌شیر را داشتند که با هوشیاری ماموران پرتلاش نیروی انتظامی در این عمل ناکام مانده‌اند.
دادستان عمومی و انقلاب عجب‌شیر گفت: متهمان  پس از بازجویی‌های تکمیلی با قرار قانونی به زندان معرفی شدند.