پیام تبریک مجمع نمایندگان استان‌های آذربایجان شرقی و غربی به مناسبت زاد روز ستارخان
پیام تبریک مجمع نمایندگان استان‌های آذربایجان شرقی و غربی به مناسبت زاد روز ستارخان

عضو هیأت رئیسه مجلس پیام تبریک مجمع نمایندگان استان‌های آذربایجان شرقی و غربی به مناسبت زاد روز ستارخان را قرائت کرد. عصر تبریز: عضو هیأت رئیسه مجلس پیام تبریک مجمع نمایندگان استان‌های آذربایجان شرقی و غربی به مناسبت زادروز ستارخان را قرائت کرد. اکبر رنجبرزاده عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست […]

عضو هیأت رئیسه مجلس پیام تبریک مجمع نمایندگان استان‌های آذربایجان شرقی و غربی به مناسبت زاد روز ستارخان را قرائت کرد.

عصر تبریز: عضو هیأت رئیسه مجلس پیام تبریک مجمع نمایندگان استان‌های آذربایجان شرقی و غربی به مناسبت زادروز ستارخان را قرائت کرد.

اکبر رنجبرزاده عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان پیام تبریک مجمع نمایندگان استان‌های آذربایجان شرقی و غربی به مناسبت سالروز تولد ستارخان را قرائت کرد که به شرح ذیل است:

سالروز تولد سردار ملی شیر بیشه آذربایجان را که با شهامت و شجاعت به دفاع از آزادی‌خواهی و مشروطیت ایران اسلامی پرداختند را گرامی می‌داریم و این روز شریف را به ملت غیور ایران و به خصوص مردم شریف آذربایجان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.

امید است ان‌شاءالله ما فرزندان ایران اسلامی به پیروی از اسلاف شریف خویش همواره در راه آبادانی و سربلندی ایران اسلامی کوشا باشیم.

مجمع نمایندگان استان‌های آذربایجان شرقی و غربی