جزییات مرگ دانشجوی دختر دانشگاه ارومیه
جزییات مرگ دانشجوی دختر دانشگاه ارومیه

 معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه در خصوص علت اصلی فوت دانشجوی این دانشگاه گفت: این دانشجو به علت مصرف دارو با دوز بالا دچار مسمومیت دارویی شده است. عصر تبریز: معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه در خصوص علت اصلی فوت دانشجوی این دانشگاه گفت: این دانشجو به علت مصرف دارو با دوز بالا دچار مسمومیت دارویی شده […]

 معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه در خصوص علت اصلی فوت دانشجوی این دانشگاه گفت: این دانشجو به علت مصرف دارو با دوز بالا دچار مسمومیت دارویی شده است.

عصر تبریز: معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه در خصوص علت اصلی فوت دانشجوی این دانشگاه گفت: این دانشجو به علت مصرف دارو با دوز بالا دچار مسمومیت دارویی شده است.
عبدالناصر نظریانی در این خصوص گفت: براساس اعلام خوابگاه دانشجویی دانشگاه متوجه شدیم یکشنبه شب یکی از دانشجویان دختر دچار مسمومیت شده که بلافاصله وی با آمبولانس به درمانگاه منتقل شد.
وی ادامه داد: به تشخیص پزشک درمانگاه وی دارو با دوز بالا مصرف کرده بود که برای درمان بهتر به بیمارستان طالقانی ارومیه اعزام شد ولی با وجود شستشوی معده سحرگاه روز دوشنبه فوت کرد.
نظریانی ادامه داد: بررسی های اولیه نهادهای ذیربط نشان می دهد این دانشجو به دلیل هیجانات ناشی از لطمات روحی و روانی اقدام به مصرف دارو با دوز بالا کرده که در نتیجه مسمومیت دارویی نیز فوت کرده است.
معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه اضافه کرد: وی از دانشجویان ورودی سال ۹۳ در رشته برق از شهرستان مراغه بود که موضوع به خانواده وی نیز منتقل شده و مراتب تسلیت خود و مسئولان دانشگاه را به خانواده این دانشجو ابراز و اعلام کرده ایم.
نظریانی با بیان اینکه وی از دانشجویان خوب این دانشگاه بود گفت: جای تاسف است که امروز جوانان با یک هیجان ساده دچار لطمات روحی و روانی شده و اقدام به چنین کاری می کنند.
وی در خصوص شایعات و حرف و حدیث ها در خصوص فوت این دانشجو نیز گفت: نهادهای متولی و ذیربط در این خصوص در حال بررسی دقیق هستند و تا اعلام قطعی هر اظهارنظری که صورت می گیرد ساخته و پرداخته برخی افراد است./مهر