اجرای طرح نظارت برصنوف در تبریز/پلمب ۸ واحد صنفی متخلف در تبریز
اجرای طرح نظارت برصنوف در تبریز/پلمب ۸ واحد صنفی متخلف در تبریز

عصر تبریز: رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی از اجرای طرح نظارت بر صنوف و پلمب ۸ واحد صنفی متخلف در تبریز خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، محمدحسن پاشا اظهار داشت: گشت‌های کنترلی و نظارتی تلفیقی اداره نظارت براماکن عمومی و نمایندگان اتاق اصناف و بازرسان اتحادیه  های مربوطه بصورت محسوس و نامحسوس […]

عصر تبریز: رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی از اجرای طرح نظارت بر صنوف و پلمب ۸ واحد صنفی متخلف در تبریز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، محمدحسن پاشا اظهار داشت: گشت‌های کنترلی و نظارتی تلفیقی اداره نظارت براماکن عمومی و نمایندگان اتاق اصناف و بازرسان اتحادیه  های مربوطه بصورت محسوس و نامحسوس تعداد ۴۲۸ واحد صنفی را بازرسی کردند.
وی در ادامه افزود: در این طرح  به تعداد ۳۴۳ نفر از مدیران واحدهای صنفی در خصوص رعایت ضوابط و مقررات اماکن عمومی، عدم بکارگیری فروشنده بدحجاب و بدپوشش آموزش‌های لازم ارائه شد.
پاشا  ضمن اشاره به نتایج این طرح خاطرنشان کرد: از تعداد  ۵۵ واحد صنفی بعلت عدم رعایت ضوابط و مقررات تعهد اخذ و به تعداد  ۳۰ واحد صنفی دیگر نیز به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات اماکن عمومی برگ اخطاریه صادر و تعداد ۱۹ ثوب البسه و پیراهن نامتعارف منقوش به عناوین بیگانه، پشت نویس و تصاویر گروه‌های شیطان پرستی کشف شد.
رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: در این طرح ۲۲ واحد صنفی به دلیل نداشتن پروانه کسب برگه اخطاریه صادر و ۸ واحد صنفی برابر ماده ۲۷ قانون نظام صنفی پلمب  و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.