دیدار معاون امور استان های صدا و سیما با خانواده شهید جبهه مقاومت در تبریز +فیلم
دیدار معاون امور استان های صدا و سیما با خانواده شهید جبهه مقاومت در تبریز +فیلم

عصر تبریز: معاون امور مجلس و استانهای صداوسیمای در سفر به استان آذربایجان شرقی و دیدار با خانواده مدافع حرم شهید سید رضا مراثی با تاکید براینکه مدافعان واقعی حریم ولایت هستند افزود : شهدا همچون نگینی در تاریخ خواهند درخشید چرا اینان برای دفاع از انسانیت به افتخار نائل آمده اند. به گزارش روابط […]

عصر تبریز: معاون امور مجلس و استانهای صداوسیمای در سفر به استان آذربایجان شرقی و دیدار با خانواده مدافع حرم شهید سید رضا مراثی با تاکید براینکه مدافعان واقعی حریم ولایت هستند افزود : شهدا همچون نگینی در تاریخ خواهند درخشید چرا اینان برای دفاع از انسانیت به افتخار نائل آمده اند.

img_20161026_092403
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی علی دارابی افزود: شهدای ایران اسلامی بویژه شهیدان مدافع حرم قهرمانان بزرگ امروز جامعه اسلامی هستند و تنها متعلق به جهان اسلام نیست و به جهان بشریت و انسانیت هم تعلق دارد و این افتخار بزرگ ماندگار خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه شهیدان مدافع حرم شهیدان مدافع مرزهای عقیدتی وارزش هاست ، افزود: این شهیدان اگر در خارج از مرزهای ایران اسلامی به مقابله با دشمنان اسلام بر نمی خواستند یقینا باید در داخل کشور به دفاع می پرداختند.
معاون استانها و امور مجلس صداوسیمای کشور گفت : امروز باید بیش از هر زمانی یاد و خاطره شهدا گرامی داشته شود و رسانه ملی هم با تلاش مضاعف برای تعظیم و تکریم شعائر الهی و نکوداشت فرهنگ جهاد و شهادت و ایثار خواهد کوشید.