افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی
افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با هدف تولید و نشر رویدادها و اخبار این استان راه اندازی شد. رئیس خبرگزاری صدا و سیما هنگام افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: این خبرگزاری با شعار “صحت، دقت و صداقت” با هدف حضور موثر و جدی رسانه ملی […]

صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با هدف تولید و نشر رویدادها و اخبار این استان راه اندازی شد.

رئیس خبرگزاری صدا و سیما هنگام افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: این خبرگزاری با شعار “صحت، دقت و صداقت” با هدف حضور موثر و جدی رسانه ملی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و ارتباطی تاسیس شده است.

سیدمهرداد سیدمهدی افزود: راه‎اندازی خبرگزاری صداوسیما در چارچوب وظایف ذاتی و قانونی رسانه ملی به عنوان بزرگترین و فراگیرترین رسانه کشور است که رهبر معظم انقلاب اسلامی از آن بعنوان قرارگاه مرکزی مقابله با جنگ نرم یاد کردند.

رئیس خبرگزاری صدا و سیما درخصوص ویژگی‌های این خبرگزاری خاطر نشان کرد: با توجه به برخی مزیت‎های نسبی رسانه ملی از جمله تصویر، خبرگزاری صدا و سیما مبنای اطلاع رسانی خود را علاوه بر متن و عکس، ویدئو قرار داده است و اولویت در خبررسانی خبرهای تصویری و ویدئویی است.

وی خاطرنشان کرد: تا آخر آذرماه امسال ۹۰ درصد مراکز استانها صاحب صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیما خواهند شد.

سید مهدی ایجاد کانال خبرگزاری صدا و سیما در فضای مجازی را در شهرهای مهم استانها از برنامه های امسال رسانه ملی در حوزه خبر رسانی اعلام کرد.

وی با اشاره به افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیما در ۹ استان کشور افزود صفحات استانی خبرگزاری صدا و سیما تا پایان امسال در همه استانهای کشور راه اندازی میشود.

سید محسن لطیفی مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در این مراسم ایجاد صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیما را گام مهمی برای معرفی ظرفیتهای مختلف استان و بستری برای بیان مشکلات مردم دانست.

صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای آذربایجان شرقی به آدرس http://tabriz.iribnews.ir و کانال تلگرامی iribtabriz@ در دسترس مخاطبان است.

در مراسم افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی معاون امور استانهای رسانه ملی و استاندار آذربایجان شرقی حضور داشتند.