جزئیات مرگ یک کودک خردسال در بیمارستان کودکان تبریز بر اثر اشتباه عجیب
جزئیات مرگ یک کودک خردسال در بیمارستان کودکان تبریز بر اثر اشتباه عجیب

محمد حسین دولتی شب گذشته در اثر بی کفایتی کادر بیمارستان کودکان تبریز درگذشت و این پرونده پس از انجام کالبد شکافی و ارائه ی گزارش پزشک قانونی پیگیری می شود. عصر تبریز: محمد حسین دولتی شب گذشته در اثر بی کفایتی کادر بیمارستان کودکان تبریز درگذشت و این پرونده پس از انجام کالبد شکافی […]

محمد حسین دولتی شب گذشته در اثر بی کفایتی کادر بیمارستان کودکان تبریز درگذشت و این پرونده پس از انجام کالبد شکافی و ارائه ی گزارش پزشک قانونی پیگیری می شود.

عصر تبریز: محمد حسین دولتی شب گذشته در اثر بی کفایتی کادر بیمارستان کودکان تبریز درگذشت و این پرونده پس از انجام کالبد شکافی و ارائه ی گزارش پزشک قانونی پیگیری می شود.
مصطفی دولتی در خصوص مرگ فرزند خردسال خود توضیح داد: پسرم دچار مسمومیت (قید و اسهال) شده بود که جهت درمان او به پزشک مراجعه کردیم و پزشک مربوطه نیز برایش سرمی تجویز کرد اما هیچ کدام از درمانگاه‌‌ها حاضر به وصل سرم نبودند و گفتند این کار باید در بیمارستان تخصصی کودکان انجام بگیرد.

img_20161027_004842
وی افزود: چند نفر از کادر بیمارستان کودکان بر بالین پسرم آمدند اما هیچ کدام نتوانستند رگ او را برای تزریق سرم پیدا کنند هر چند بارها سرنگ را به بازوی او وارد کرده و بیرون کشیدند.
پدر محمدحسین تاکید کرد: پزشکان به ما گفته بودند بیمارستان کودکان مجهز به دستگاهی است که می توان به واسطه‌‌ی ان رگ کودک را پیدا کرد اما این بیمارستان فاقد امکانات کافی است و آنچه در حال حاضر روشن است، بی کفایتی کادر مربوطه در پیدا کردن رگ کودک و وصل کردن سرم می‌‌باشد که در نتیجه به فوت فرزندم منتهی گشت.
وی یادآور شد: درحال حاضر منتظر کالبد شکافی و ارائه‌‌ی گزارش پزشک قانونی هستیم./آناج