رییس هیأت مدیره باشگاه ماشین‌سازى تبریز: تصمیم‌گیرى در خصوص کادر فنى ماشین‌سازى به جلسه آتى موکول شد
رییس هیأت مدیره باشگاه ماشین‌سازى تبریز: تصمیم‌گیرى در خصوص کادر فنى ماشین‌سازى به جلسه آتى موکول شد

اعضاى هیأت مدیره ضمن بررسى شرایط و وضعیت موجود تیم و استماع نقطه نظرات اعضاء‌، مقرر کردند تصمیم‌گیرى نهایی در خصوص کادر فنى به جلسه آتى هیأت مدیره موکول شود. عصر تبریز: رییس هیأت مدیره باشگاه ماشین‌سازى شهردارى تبریز از موکول شدن تصمیم‌گیرى نهایی در خصوص رسول خطیبى به جلسه آینده خبر داد. به گزارش روابط […]

اعضاى هیأت مدیره ضمن بررسى شرایط و وضعیت موجود تیم و استماع نقطه نظرات اعضاء‌، مقرر کردند تصمیم‌گیرى نهایی در خصوص کادر فنى به جلسه آتى هیأت مدیره موکول شود.

عصر تبریز: رییس هیأت مدیره باشگاه ماشین‌سازى شهردارى تبریز از موکول شدن تصمیم‌گیرى نهایی در خصوص رسول خطیبى به جلسه آینده خبر داد.
به گزارش روابط عمومى باشگاه فرهنگى ورزشى ماشین‌سازى شهردارى تبریز، على نواداد در گفت‌و‌گو با سایت رسمى باشگاه با اعلام این مطلب افزود: در جلسه امروز اعضاى هیأت مدیره ضمن بررسى شرایط و وضعیت موجود تیم و استماع نقطه نظرات اعضاء‌، مقرر کردند تصمیم‌گیرى نهایی در خصوص کادر فنى به جلسه آتى هیأت مدیره موکول شود.
وى افزود: در جلسه امروز آقاى خطیبى نیز حضور داشت و به ارایه توضیحات لازم در خصوص دلایل عدم نتیجه‌گیرى تیم فوتبال ماشین‌سازى پرداخت و به سوالات اعضاى هیأت مدیره نیز پاسخ داد.
رییس هیأت مدیره باشگاه ماشین‌سازى شهردارى تبریز در عین حال با تأکید بر این که جمع بندى و تصمیم‌گیرى نهایی در مورد کادر فنى پس از جلسه آینده اعلام خواهد شد خاطرنشان کرد: تصمیم نهایی طى روزهاى آینده به اطلاع عموم هواداران خواهد رسید.
نواداد در خاتمه با اشاره به انتشار برخى شایعات در خصوص تقدیم استعفاء از سوى خطیبى به اعضاء هیأت مدیره و ابقاء یا برکنارى وى تصریح کرد: هیچ کدام از این موضوعات صحت ندارد و همه منتظر تصمیم‌گیرى و اعلام نظر رسمى باشگاه در روزهاى آینده باشند.