در هر قسمت از برنامه در بخش میهمان حضوری با دعوت از یک نماینده از بخش دولتی و یک نماینده از بخش خصوصی در حوزه ای خاص از اقتصاد به بررسی مسائل، مشکلات و  بایدها و نبایدهای آن حوزه  پرداخت می شود. عصر تبریز: چندی است که برنامه جدید و پربیننده “عیار” در شبکه استانی […]

در هر قسمت از برنامه در بخش میهمان حضوری با دعوت از یک نماینده از بخش دولتی و یک نماینده از بخش خصوصی در حوزه ای خاص از اقتصاد به بررسی مسائل، مشکلات و  بایدها و نبایدهای آن حوزه  پرداخت می شود.

عصر تبریز: چندی است که برنامه جدید و پربیننده “عیار” در شبکه استانی سهند به تهیه کنندگی حسن بیل افکن و کارگردانی مجید جدی سنگ محکی برای فعالیت های تولیدی و اقتصادی استان آذربایجان شرقی شده است.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، در برنامه “عیار” در هر قسمت از برنامه در بخش میهمان حضوری با دعوت از یک نماینده از بخش دولتی و یک نماینده از بخش خصوصی در حوزه ای خاص از اقتصاد به بررسی مسائل، مشکلات و  بایدها و نبایدهای آن حوزه  پرداخت می شود.  میهمانان غیرحضوری هم از طریق ارتباط اینترنتی در بحث ها مشارکت می نمایند.
در این برنامه چالشی، اولویت براساس اقتصاد مقاومتی و شعار سال بوده و سعی می شود جایگاه و اهمیت اقتصاد مقاومتی، فعالیت ها و کارهای انجام شده در استان در این خصوص برمبنای پژوهش های علمی و موثق تعیین و شفاف سازی شود.
گفتنی است تاکنون میهمانانی از حوزه صنایع غذایی، استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، جهاد کشاورزی و انجمن ها و خوشه های مختلف در بخش خصوصی جهت شرکت در این برنامه دعوت شده اند.
برنامه ” عیار ” تا پایان سال جاری هر هفته روزهای جمعه به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه سهند به روی آنتن می رود. ” دکتر محمد فاریابی دانشیار دانشگاه تبریز مجری، دکتر حسن آذری محقق و کارشناس، علی اکبر عبداللهی دستیار تهیه، عزیزالسادات موسوی نویسنده، امین افواجی تدوینگر، عاطفه محمدی صدابردار، یعقوب ابراهیمی فعال تصویربردار پورتابل، فرشید خوشپوری گزارشگر و حسین مالک بیرامی مسئول ارتباط اینترنتی برنامه عیار هستند.