عیارگذاری بر اقتصاد استان در برنامه “عیار”
عیارگذاری بر اقتصاد استان در برنامه “عیار”

در هر قسمت از برنامه در بخش میهمان حضوری با دعوت از یک نماینده از بخش دولتی و یک نماینده از بخش خصوصی در حوزه ای خاص از اقتصاد به بررسی مسائل، مشکلات و  بایدها و نبایدهای آن حوزه  پرداخت می شود. عصر تبریز: چندی است که برنامه جدید و پربیننده “عیار” در شبکه استانی […]

در هر قسمت از برنامه در بخش میهمان حضوری با دعوت از یک نماینده از بخش دولتی و یک نماینده از بخش خصوصی در حوزه ای خاص از اقتصاد به بررسی مسائل، مشکلات و  بایدها و نبایدهای آن حوزه  پرداخت می شود.

عصر تبریز: چندی است که برنامه جدید و پربیننده “عیار” در شبکه استانی سهند به تهیه کنندگی حسن بیل افکن و کارگردانی مجید جدی سنگ محکی برای فعالیت های تولیدی و اقتصادی استان آذربایجان شرقی شده است.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، در برنامه “عیار” در هر قسمت از برنامه در بخش میهمان حضوری با دعوت از یک نماینده از بخش دولتی و یک نماینده از بخش خصوصی در حوزه ای خاص از اقتصاد به بررسی مسائل، مشکلات و  بایدها و نبایدهای آن حوزه  پرداخت می شود.  میهمانان غیرحضوری هم از طریق ارتباط اینترنتی در بحث ها مشارکت می نمایند.
در این برنامه چالشی، اولویت براساس اقتصاد مقاومتی و شعار سال بوده و سعی می شود جایگاه و اهمیت اقتصاد مقاومتی، فعالیت ها و کارهای انجام شده در استان در این خصوص برمبنای پژوهش های علمی و موثق تعیین و شفاف سازی شود.
گفتنی است تاکنون میهمانانی از حوزه صنایع غذایی، استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، جهاد کشاورزی و انجمن ها و خوشه های مختلف در بخش خصوصی جهت شرکت در این برنامه دعوت شده اند.
برنامه ” عیار ” تا پایان سال جاری هر هفته روزهای جمعه به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه سهند به روی آنتن می رود. ” دکتر محمد فاریابی دانشیار دانشگاه تبریز مجری، دکتر حسن آذری محقق و کارشناس، علی اکبر عبداللهی دستیار تهیه، عزیزالسادات موسوی نویسنده، امین افواجی تدوینگر، عاطفه محمدی صدابردار، یعقوب ابراهیمی فعال تصویربردار پورتابل، فرشید خوشپوری گزارشگر و حسین مالک بیرامی مسئول ارتباط اینترنتی برنامه عیار هستند.