افشای ابعاد تازه ای از مرگ تلخ کودک تبریزی؛ واکنش دانشگاه علوم پزشکی تبریز
افشای ابعاد تازه ای از مرگ تلخ کودک تبریزی؛ واکنش دانشگاه علوم پزشکی تبریز

پرونده مرگ دلخراش کودک تبریزی که به دلیل مسمومیت در بیمارستان کودکان تبریز جان خود را از دست داد وارد فاز تازه ای شد. عصر تبریز: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن ابراز همدردی با خانواده کودک متوفی گفت: برای روشن شدن علت مرگ پرونده پزشکی بیمار به سازمان پزشکی قانونی و نظام پزشکی […]

پرونده مرگ دلخراش کودک تبریزی که به دلیل مسمومیت در بیمارستان کودکان تبریز جان خود را از دست داد وارد فاز تازه ای شد.

عصر تبریز: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن ابراز همدردی با خانواده کودک متوفی گفت: برای روشن شدن علت مرگ پرونده پزشکی بیمار به سازمان پزشکی قانونی و نظام پزشکی تبریز ارجاع شده است.
به گزارش روابط عمومی علوم پزشکی تبریز، تقی زادیه اظهار کرد: در پی فوت تاسف بار کودک ۱۸ ماهه در بیمارستان کودکان تبریز به اطلاع می‌رساند وی چند روز قبل از بستری دچار استفراغ‌های مکرر بوده است که از صبح روز مراجعه به بیمارستان تشدید شده بود.
وی با بیان اینکه بیمار پس از مراجعات مکرر به کلینیک‌های سرپایی تحت درمان‌های مختلف قرار گرفته بود، افزود: به‌دنبال وخامت بیماری، کودک در شرایط کاملا وخیم و در حالت کبودی شدید توسط والدین به اورژانس بیمارستان کودکان مراجعه و به طور سریع به اتاق احیا منتقل می‌شود.
زادیه ادامه داد: اقدامات لازم برای اصلاح وضعیت و حفظ حیات بیمار انجام می‌گیرد که متاسفانه نتیجه‌ای حاصل نشده و بیمار فوت می‌کند.