رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری سارق حرفه‌ای خانه‌باغ‌های تبریز با ۴۵ فقره سرقت خبر داد. عصر تبریز: رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری سارق حرفه‌ای خانه‌باغ‌های تبریز با ۴۵ فقره سرقت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، صابر عباس‌زاده اظهار داشت: در پی افزایش  سرقت از خانه‌باغ‌هایی در سطح شهر تبریز، رسیدگی […]

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری سارق حرفه‌ای خانه‌باغ‌های تبریز با ۴۵ فقره سرقت خبر داد.

عصر تبریز: رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری سارق حرفه‌ای خانه‌باغ‌های تبریز با ۴۵ فقره سرقت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، صابر عباس‌زاده اظهار داشت: در پی افزایش  سرقت از خانه‌باغ‌هایی در سطح شهر تبریز، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با تشکیل چند اکیپ عملیاتی و انجام تحقیقات گسترده، مأموران با استفاده از شیوه‌های پلیسی سارق حرفه ای را شناسایی و دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در ابتدا منکر هرگونه بزه ارتکابی بود، تصریح کرد: متهم در بازجویی های تکمیلی و مواجهه با ادله پلیس، به ۴۵ فقره سرقت از خانه‌باغ‌های سطح شهرستان تبریز اعتراف کرد.
سرهنگ عباس‌زاده با اشاره به دستگیری دو مالخر در این رابطه، افزود: در بازرسی از منزل مالخران دستگیر شده، تعدادی سنگ فرز، سیم برق، ابزار آلات، موتور برق و … کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی در آسیب شناسی جرایم صورت گرفته توسط سارق دستگیر شده، اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی و وجود مالخر را عامل اصلی سرقت ها دانست و تاکید کرد: متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شدند.