دستگیری سارق حرفه‌ای خانه‌باغ‌های تبریز با ۴۵ فقره سرقت
دستگیری سارق حرفه‌ای خانه‌باغ‌های تبریز با ۴۵ فقره سرقت

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری سارق حرفه‌ای خانه‌باغ‌های تبریز با ۴۵ فقره سرقت خبر داد. عصر تبریز: رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری سارق حرفه‌ای خانه‌باغ‌های تبریز با ۴۵ فقره سرقت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، صابر عباس‌زاده اظهار داشت: در پی افزایش  سرقت از خانه‌باغ‌هایی در سطح شهر تبریز، رسیدگی […]

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری سارق حرفه‌ای خانه‌باغ‌های تبریز با ۴۵ فقره سرقت خبر داد.

عصر تبریز: رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری سارق حرفه‌ای خانه‌باغ‌های تبریز با ۴۵ فقره سرقت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، صابر عباس‌زاده اظهار داشت: در پی افزایش  سرقت از خانه‌باغ‌هایی در سطح شهر تبریز، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با تشکیل چند اکیپ عملیاتی و انجام تحقیقات گسترده، مأموران با استفاده از شیوه‌های پلیسی سارق حرفه ای را شناسایی و دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در ابتدا منکر هرگونه بزه ارتکابی بود، تصریح کرد: متهم در بازجویی های تکمیلی و مواجهه با ادله پلیس، به ۴۵ فقره سرقت از خانه‌باغ‌های سطح شهرستان تبریز اعتراف کرد.
سرهنگ عباس‌زاده با اشاره به دستگیری دو مالخر در این رابطه، افزود: در بازرسی از منزل مالخران دستگیر شده، تعدادی سنگ فرز، سیم برق، ابزار آلات، موتور برق و … کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی در آسیب شناسی جرایم صورت گرفته توسط سارق دستگیر شده، اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی و وجود مالخر را عامل اصلی سرقت ها دانست و تاکید کرد: متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شدند.