پرونده قتل خانواده پزشک تبریزی وارد فاز جدیدی شد؛ پزشک تبریزی مدعی شد:از مسمومیت غذا بی اطلاع بودم!
پرونده قتل خانواده پزشک تبریزی وارد فاز جدیدی شد؛ پزشک تبریزی مدعی شد:از مسمومیت غذا بی اطلاع بودم!

این پزشک مدعی شده است که از بحث مسمومیت غذا خبر نداشته است! که این موضوع توسط بازپرس محترم در حال تحقیق و بررسی است. عصر تبریز: رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی به تشریح آخرین وضعیت پرونده قتل خانواده پزشک تبریزی پرداخت. حجت الاسلام والمسلمین مظفری، گفت: پرونده مربوط به قتل خانواده پزشک تبریزی که […]

این پزشک مدعی شده است که از بحث مسمومیت غذا خبر نداشته است! که این موضوع توسط بازپرس محترم در حال تحقیق و بررسی است.

عصر تبریز: رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی به تشریح آخرین وضعیت پرونده قتل خانواده پزشک تبریزی پرداخت.
حجت الاسلام والمسلمین مظفری، گفت: پرونده مربوط به قتل خانواده پزشک تبریزی که خود پزشک در وضعیت فعلی در مظان اتهام هستند و از ۲۹مهر با صدور قرار بازداشت موقت توسط قاضی محترم پرونده در اختیار قوه قضاییه و ضابطین قوه قضاییه قرار گرفت تا تحقیقات تکمیلی پیرامون زوایای مختلف قتل هایی که اتفاق افتاده است انجام شود.
وی افزود: آنچه که تا به امروز برای ما مسلم شده و قبلا در روزهای اخیر مخصوصا در ایام تاسوعا و عاشورا توسط شبکه های مجازی در بحث توزیع غذای نذری و مسمومیت با نذورات ایام محرم به آن دامن زده می شد، کلا منتفی است و برای ما محرز شده که این غذا توسط خود پزشک تهیه شده است.
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی تصریح کرد: انگیزه و دلایل اقدام این پزشک از این قتل ها هنوز مشخص نشده یا بصورت کامل محرز نشده که انشالله در روزهای آتی در جریان تکمیل پرونده مشخص خواهد شد، ولی اصل قضیه که غذا توسط خود پزشک تهیه و در اختیار خانواده اش قرار گرفته کاملا محرز شده است.
مظفری در ادامه گفت: این پزشک مدعی شده است که از بحث مسمومیت غذا خبر نداشته است! که این موضوع توسط بازپرس محترم در حال تحقیق و بررسی است.
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در پایان گفت: امیدواریم زوایای پنهان و ناگفته قتل های اخیر در خانواده این پزشک تبریزی اتفاق افتاده روشن شده و ما بتوانیم زودتر به یک تصمیم نهایی در خصوص این پرونده برسیم