پزشک تبریزی با مدارک جعلی طبابت می کرد
پزشک تبریزی با مدارک جعلی طبابت می کرد

فردی که در ظاهر دندانپزشک در تبریز با عناوین و مدارک جعلی بیماران را معاینه می کرد و مورد اخاذی قرار می داد به دام افتاد. عصر تبریز: فردی که در ظاهر دندانپزشک در تبریز با عناوین و مدارک جعلی بیماران را معاینه می کرد و مورد اخاذی قرار می داد به دام افتاد. سرهنگ […]

فردی که در ظاهر دندانپزشک در تبریز با عناوین و مدارک جعلی بیماران را معاینه می کرد و مورد اخاذی قرار می داد به دام افتاد.

عصر تبریز: فردی که در ظاهر دندانپزشک در تبریز با عناوین و مدارک جعلی بیماران را معاینه می کرد و مورد اخاذی قرار می داد به دام افتاد.
سرهنگ فرهنگ نوروزی، فرمانده انتظامی تبریز با اعلام این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی با جعل عنوان و مدارک پزشکی در منطقه ای از تبریز اقدام به ویزیت بیماران می کند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی تبریز تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات پلیسی، متهم را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه وی را در محل فعالیت دستگیر کردند و متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
وی در پایان از شهروندان خواست تا جهت جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو، درخصوص اعتبار پزشکان اطمینان حاصل کرده و در صورت مواجهه شدن با موارد مشکوک، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.