برنامه شبانگاهی” گوروش” ویژه شب های پاییزی شبکه سهند
برنامه شبانگاهی” گوروش” ویژه شب های پاییزی شبکه سهند

“گوروش” عنوان برنامه ای است از گروه تفریحات و سرگرمی شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی که به تهیه کنندگی عباس احمدزاده و کارگردانی حمید عطالو در شب های بلند پاییز در شبکه استانی سهند تهیه و پخش  می شود. عصر تبریز: “گوروش” عنوان برنامه ای است از گروه تفریحات و سرگرمی شبکه استانی سیمای […]

“گوروش” عنوان برنامه ای است از گروه تفریحات و سرگرمی شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی که به تهیه کنندگی عباس احمدزاده و کارگردانی حمید عطالو در شب های بلند پاییز در شبکه استانی سهند تهیه و پخش  می شود.

عصر تبریز: “گوروش” عنوان برنامه ای است از گروه تفریحات و سرگرمی شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی که به تهیه کنندگی عباس احمدزاده و کارگردانی حمید عطالو در شب های بلند پاییز در شبکه استانی سهند تهیه و پخش  می شود.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، ” گوروش ” میهمانانی از مناطق مختلف استان و از اقشار گوناگون جامعه را میزبانی می کند که هر کدام از تخصص، مهارت و دانش یا داستان زندگی خاصی برای بازگو کردن دارند.
هدف این برنامه معرفی هرچه بیشتر متخصصین و نخبه های استان برای بیننده های مشتاق این شبکه می باشد. عباس احمدزاده در این برنامه با حضور در شهر و محل زندگی و کار میهمان برنامه به گپ و گفت با همکاران و آشنایان وی نشسته و در نهایت با دستی پر به برنامه بازمی گردد.
برنامه گوروش از اول آبان ماه هر شب به جز جمعه ها از ساعت ۲۱ به مدت ۵۰ دقیقه میهمان خانه های بینندگان شبکه سهند است. در این برنامه قادر سرافراز دستیار تهیه، یوسف اعظمی مجری، کلانتری، حق آخری و نوروزی تصویربرداران، محمود سجادیان صدابردار و بهنام فرشباف و نازیلا علیاری گریمور برنامه می باشد.