جزئیات کشته شدن جوان جلفایی بر اثر شلیک گلوله
جزئیات کشته شدن جوان جلفایی بر اثر شلیک گلوله

عصر دیروز دو جوان جلفایی با در دست داشتن دو تفنگ شکاری به قصد شکار به محل پارک ملی کنتال رفته بودند که با شلیک سلاح ضارب، گلوله به سینه دیگری اصابت کرده و منجر به کشته شدن جوان می‌شود. عصر تبریز: دادستان عمومی و انقلاب جلفا جزئیات کشته شدن یک جوان بر اثر شلیک […]

عصر دیروز دو جوان جلفایی با در دست داشتن دو تفنگ شکاری به قصد شکار به محل پارک ملی کنتال رفته بودند که با شلیک سلاح ضارب، گلوله به سینه دیگری اصابت کرده و منجر به کشته شدن جوان می‌شود.

عصر تبریز: دادستان عمومی و انقلاب جلفا جزئیات کشته شدن یک جوان بر اثر شلیک گلوله را تشریح کرد.
حجت‌الاسلام جواد علیزاده در خصوص کشته شدن یک جوان جلفایی بر اثر شلیک گلوله اظهار کرد: حوالی عصر دیروز خبری مبنی بر کشته شدن یک جوان بر اثر شلیک گلوله از تفنگ شکاری رسید که دادستان و بازپرس پرونده فورا در محل حادثه حاضر شدند.
وی ادامه داد: عصر دیروز دو جوان جلفایی با در دست داشتن دو تفنگ شکاری به قصد شکار به محل پارک ملی کنتال رفته بودند که با شلیک سلاح ضارب، گلوله به سینه دیگری اصابت کرده و منجر به کشته شدن جوان می‌شود.
دادستان عمومی و انقلاب جلفا با اشاره به اینکه تمام جزئیات این حادثه در حال بررسی است و نمی‌توان نظر کلی در مورد آن داد، گفت: طبق شواهد، این حادثه سهوی بوده ولی باز نمی‌توان نظر قطعی داد و بعد از تکمیل بررسی‌ها و بازپرسی‌ها و همچنین ارائه نتایج پزشک قانونی و نتایج کارشناسی اسلحه ماهیت واقعی این حادثه ارائه خواهد شد./فارس