مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس:وجود نیروهای تحصیل کرده باعث رشد اقتصادی کشور می شود
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس:وجود نیروهای تحصیل کرده باعث رشد اقتصادی کشور می شود

در راستای جذب دانشجویان و اساتید بین المللی یک ساختمان ۱۶ واحدی اقامتی ایجاد شد و آماده بهره برداری توسط دانشجویان خارجی مراکز دانشگاهی منطقه آزاد ارس است. عصر تبریز: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: وجود نیروهای تحصیل کرده باعث رشد اقتصادی کشور می شود. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین […]

در راستای جذب دانشجویان و اساتید بین المللی یک ساختمان ۱۶ واحدی اقامتی ایجاد شد و آماده بهره برداری توسط دانشجویان خارجی مراکز دانشگاهی منطقه آزاد ارس است.

عصر تبریز: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: وجود نیروهای تحصیل کرده باعث رشد اقتصادی کشور می شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در آئین کلنگ زنی ساختمان آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل جلفا گفت: منطقه آزاد ارس مقدمات جذب دانشجویان و اساتید بین المللی را فراهم کرده است.
وی با تاکید بر اعتقاد راسخ به توسعه آموزش عالی در این منطقه، گفت: در راستای جذب دانشجویان و اساتید بین المللی یک ساختمان ۱۶ واحدی اقامتی ایجاد شد و آماده بهره برداری توسط دانشجویان خارجی مراکز دانشگاهی منطقه آزاد ارس است.
وی افزود: با ورود دانشجویان و اساتید خارجی به مراکز بین المللی، علاوه بر ارز آوری برای کشور، اعتبار بین المللی واحد های دانشگاهی مستقر در منطقه آزاد نیز افزایش می یابد .
وی با اشاره به نیاز کشور به نیروی کار تحصیل کرده در اوایل انقلاب، تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی همگام با سایر مراکز آموزش عالی کشور، کمبود نیروی کار متخصص و تحصیل کرده در تمامی رشته ها را در کشور مرتفع کرده است.
عرب باغی گفت: در مراحل تولید در تمامی صنایع، وجود نیروهای تحصیل کرده و متخصص موجب افزایش کیفیت محصولات تولیدی می شود و این امر در توسعه صادرات و رشد اقتصادی کشور تاثیر به سزایی دارد.