در ۷ ماه نخست امسال؛ مرگ ۴۹ نفر و مصدومیت ۸۲۴ نفر در حوادث کاری آذربایجان‌شرقی
در ۷ ماه نخست امسال؛ مرگ ۴۹ نفر و مصدومیت ۸۲۴ نفر در حوادث کاری آذربایجان‌شرقی

در هفت ماهه امسال‌ ۴۹ نفر بر اثر‌ حوادث کاری در استان جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۹ نفر افزایش یافته که یک نفر از فوت شدگان زن بود. عصر تبریز:مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: در هفت ماهه امسال‌ ۴۹ نفر بر اثر‌ حوادث کاری در استان […]

در هفت ماهه امسال‌ ۴۹ نفر بر اثر‌ حوادث کاری در استان جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۹ نفر افزایش یافته که یک نفر از فوت شدگان زن بود.

عصر تبریز:مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: در هفت ماهه امسال‌ ۴۹ نفر بر اثر‌ حوادث کاری در استان جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۹ نفر افزایش یافته که یک نفر از فوت شدگان زن بود.
به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی،بهرام صمدی‌راد اظهار داشت: در هفت ماهه امسال تعداد ۸۲۴ نفر بر اثر حوادث کار در استان مصدوم شدند که از این تعداد ۱۴ نفر زن و ۸۱۰ نفر مرد بودند.
وی افزود: تعداد مصدومان حوادث کاری در هفت ماهه اول سال گذشته ۸۱۹ نفر بود که این آمار در هفت ماهه سال‌جاری یک درصد افزایش داشته است.
صمدی‌راد اضافه کرد: در مهر ماه امسال تعداد ۱۴ نفر به علت حوادث کاری فوت کرده اند که نسبت به مهر ماه سال گذشته ۸ نفر افزایش داشته است.
این مسؤول اضافه کرد: همچنین ۱۰۸ نفرنیز به علت مصدومیت حوادث کاری به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که این آمار نسبت به مهر ماه سال گذشته کاهش حدود ۴ درصدی را نشان می‌دهد.
صمدی‌راد خاطرنشان کرد: تعداد کل فوت شدگان حوادث کاری در سال ۹۴ برابر با ۵۰ نفر بود که همگی آنان مرد بودند.تعداد کل مصدومان حوادث کار نیز در سال ۹۴ برابر با یک هزارو۳۱۰نفر بود که از این تعداد ۲۸ نفر زن و یک هزار و ۲۸۲ نفر مرد بودند.