درگیری شدید بین ماموران شهرداری تبریز با کارگران یک شرکت! / پای یک عضو شورای شهر در میان است!(+تصاویر)
درگیری شدید بین ماموران شهرداری تبریز با کارگران یک شرکت! / پای یک عضو شورای شهر در میان است!(+تصاویر)

ماموران شهرداری یکی از مناطق تبریز روز گذشته بدون حکم به بهانه سد معبر وارد حریم خصوصی یک شرکت می شوند که منجر به درگیری شدید و ضرب و شتم کارگران و کارمندان شرکت شده و در نهایت با حضور پلیس غائله فیصله می یابد. عصر تبریز: ماموران شهرداری یکی از مناطق تبریز روز گذشته بدون […]

ماموران شهرداری یکی از مناطق تبریز روز گذشته بدون حکم به بهانه سد معبر وارد حریم خصوصی یک شرکت می شوند که منجر به درگیری شدید و ضرب و شتم کارگران و کارمندان شرکت شده و در نهایت با حضور پلیس غائله فیصله می یابد.

عصر تبریز: ماموران شهرداری یکی از مناطق تبریز روز گذشته بدون حکم به بهانه سد معبر وارد حریم خصوصی یک شرکت می شوند که منجر به درگیری شدید و ضرب و شتم کارگران و کارمندان شرکت شده و در نهایت با حضور پلیس غائله فیصله می یابد.

img_20161116_215033
نادر اسماعیلی، معاون اداری مالی شرکت توسعه سرمایه گذاری مسکن بسیجیان با اعلام این خبر به خبرنگار عصر گفت:صبح روز دوشنبه راس ساعت ۱۰ صبح مأموران شهرداری یکی از مناطق نسبت به ایجاد سد معبر به بهانه انباشت نخاله های ساختمانی به حریم شرکت وارد شدند که با درخواست کارگران شرکت مبنی بر مشاهده مجوز ابتدا درگیری های لفظی و هتاکی به کارگران شرکت از سوی مامورین شهرداری شروع شد.

img_20161116_215037
اسماعیلی در ادامه گفت:ماموران شهرداری برای انجام این اقدام خود حکم مرجع قضایی را در اختیار نداشتند، و در این راستا طی تماس بی سیمی شاهد حضور ۸ماشین شامل تعداد زیادی برزن و مامور شهرداری شدیم که به محض ورود به حریم خصوصی شرکت کارگران شرکت را مورد هتاکی قرار داند.

img_20161116_215046
معاون اداری مالی شرکت توسعه سرمایه گذاری مسکن بسیجیان افزود: این هتاکی که از سوی یکی از کارگران مورد انتقاد قرار گرفت که متاسفانه مامورین شهرداری با ضربه به صورت وی باعث شکستگی بینی و خون ریزی شدید از دماغ این کارگر شدند.
وی گفت: در ادامه درگیری ها دو کارمند شرکت نیز از شدت ضربات میلگرد ماموران و برزن های شهرداری زخمی شدند.
اسماعیلی تعداد مصدومین این اقدام ماموران شهرداری را ۹نفر اعلام کرده و افزود: با ورود نیروی انتظامی جو درگیری آرام و غائله فیصله یافت.

img_20161116_215049
معاون سرمایه گذاری مسکن بسیجیان تصریح کرد: تخلیه نخاله ها در حریم خصوصی خود شرکت صورت می گیرد و ما بطور متناوب اقدام به خارج کردن این نخاله های ساختمانی از حریم شرکت می کنیم.
وی در پایان به فشارهای یکی از اعضای شورای شهر اشاره کرد و گفت: این اقدام ماموران شهرداری با تحریک و فشار یکی از اعضای شورای شهر تبریز انجام شده است.

عصر تبریز بر حسب رسالت خبری و شفاف سازی آمادگی خود را برای انتشار جوابیه شهرداری تبریز درخصوص این حادثه اعلام می دارد.