هشدار نسبت به احتمال یخ‌زدگی کنتورهای آب مشترکان استان آذربایجان‌شرقی
هشدار نسبت به احتمال یخ‌زدگی کنتورهای آب مشترکان استان آذربایجان‌شرقی

نگهداری بهینه از کنتورهای آب  و لوله های روباز از یخ زدگی در فصل سرما و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به این تاسیسات در فصل سرما توسط مشترکین ضروری است. عصر تبریز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی، نسبت به یخ‌زدگی کنتورهای آب مشترکان در فصل سرما هشدار داد. به گزارش روابط عمومی […]

نگهداری بهینه از کنتورهای آب  و لوله های روباز از یخ زدگی در فصل سرما و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به این تاسیسات در فصل سرما توسط مشترکین ضروری است.

عصر تبریز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی، نسبت به یخ‌زدگی کنتورهای آب مشترکان در فصل سرما هشدار داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان‌شرقی، علیرضا ایمانلو اظهار داشت: نگهداری بهینه از کنتورهای آب  و لوله های روباز از یخ زدگی در فصل سرما و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به این تاسیسات در فصل سرما توسط مشترکین ضروری است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی با اشاره به آغاز فصل سرما و برودت هوا و احتمال ترکیدگی لوله های روباز و کنتورهای آب مشترکان، از مردم درخواست نمود نسبت به استفاده از پوشش‌های مناسب از جمله پشم شیشه، موکت و گونی و .. برای عایق‌بندی کنتورها و لوله‌های روباز اقدام کنند.
ایمانلو با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته شده برای فصل سرما گفت: برای خدمات رسانی مناسب به شهروندان بخصوص در فصل سرما شرکت آب و فاضلاب استان نسبت به برقراری شیفت‌های کاری در تمام مناطق اقدام کرده است.
وی افزود: تمام مراکز امداد و رفع حوادث آب و فاضلاب به‌صورت شبانه‌روزی برای رفع حوادث احتمالی در خطوط  توزیع آب شهری درحال آماده باش خواهند بود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان  افزود: مرکز ارتباطات مردمی روابط عمومی آب و فاضلاب با شماره تماس ۱۲۲ در تمام روزهای سال به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات و راهنمایی همشهریان است از این رو از شهروندان تقاضا می‌شود در صورت بروز و یا مشاهده هرگونه مشکل با این مرکز تماس حاصل کنند.