پیام تسلیت رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در پی حادثه تلخ قطار تبریز ـ مشهد: پیگیری جدی و لازم در مورد اعلام رسمی علل حادثه مذکور را از مقامات مسؤول خواستارم
پیام تسلیت رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در پی حادثه تلخ قطار تبریز ـ مشهد: پیگیری جدی و لازم در مورد اعلام رسمی علل حادثه مذکور را از مقامات مسؤول خواستارم

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پی حادثه تلخ قطار تبریز ـ مشهد گفت: پیگیری جدی و لازم در مورد اعلام رسمی علل حادثه مذکور را از مقامات مسؤول خواستارم. عصر تبریز: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پی حادثه تلخ قطار تبریز ـ مشهد گفت: پیگیری جدی و لازم در مورد اعلام […]

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پی حادثه تلخ قطار تبریز ـ مشهد گفت: پیگیری جدی و لازم در مورد اعلام رسمی علل حادثه مذکور را از مقامات مسؤول خواستارم.

عصر تبریز: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پی حادثه تلخ قطار تبریز ـ مشهد گفت: پیگیری جدی و لازم در مورد اعلام رسمی علل حادثه مذکور را از مقامات مسؤول خواستارم.
سلمان خدادادی‌ با صدور پیام تسلیتی، ضمن ابراز همدردی با خانواده جانباختگان و مصدومان، عنوان کرد: پیگیری جدی و لازم در مورد اعلام رسمی علل حادثه مذکور را از مقامات مسؤول خواستارم.

متن این پیام تسلیت به این شرح است: حادثه جانسوز و دردناک تصادف قطار تبریز – مشهد و سمنان – مشهد موجی از غم و اندوه را میان هموطنان ارجمند ایجاد نموده که باعث تاسف و تالم اینجانب از فوت و مصدومیت جمعی از هموطنان گرامی گردیده ضمن تسلیت و ابراز همدردی با خانواده جان‌باختگان و مصدومان این حادثه، پیگیری جدی و لازم در مورد اعلام رسمی علل حادثه مذکور را از مقامات مسئول خواستارم.
صبح روز جمعه ۲ قطار مسافربری در ایستگاه هفت‌خوان دامغان ـ سمنان به یکدیگر برخورد کردند که قطارهای تبریز به مشهد و سمنان به مشهد هستند که موجب کشته ۴۴ نفر و زخمی شدن تعدادی از هموطنانمان شده است.