پز دادن با خودروهای لوکس چقدر هزینه دارد؟
پز دادن با خودروهای لوکس چقدر هزینه دارد؟

تمامی مراکز اجاره خودرو یک پیش شرط ماورای هزینه نقدی اجاره خودروها دارند و آن پرداخت ۱۵ درصد قیمت خودرو به صورت نقد یا سند ملکی معادل قیمت خودرو است؛ به همراه یک چک به مبلغ هزینه کل قیمت خودرو. عصر تبریز: خودروهای لوکس همواره مورد توجه اقشار مختلف جامعه بوده و اکثر افراد جامعه […]

تمامی مراکز اجاره خودرو یک پیش شرط ماورای هزینه نقدی اجاره خودروها دارند و آن پرداخت ۱۵ درصد قیمت خودرو به صورت نقد یا سند ملکی معادل قیمت خودرو است؛ به همراه یک چک به مبلغ هزینه کل قیمت خودرو.

عصر تبریز: خودروهای لوکس همواره مورد توجه اقشار مختلف جامعه بوده و اکثر افراد جامعه تمایل دارند برای یک بار هم که شده، سوار خودروهای پر زرق و برق شوند.
سبک زندگی برخی افراد جامعه مدت ها است که با خودنمایی آمیخته شده و تحت این شرایط هر روز پدیده ویژه ای بروز پیدا می کند.
اجاره خودروهای لوکس یکی از همین پدیده های نوظهور است و بازاری به جذابیت چهار چرخ های آخرین مدل دارد، اتفاقی پیش از این پیش از این با هدف تزئین برای ماشین عروس یا مراسم های خاص و… خلاصه می شد، این روزها برای نشان دادن تمکن مالی، دور زدن در خیابان ها، تشریفات و… با نگاه فخر فروشی شکل گرفته است.
براساس گزارش های میدانی باشگاه خبرنگاران، تمامی مراکز اجاره خودرو یک پیش شرط ماورای هزینه نقدی اجاره خودروها دارند و آن پرداخت ۱۵ درصد قیمت خودرو به صورت نقد یا سند ملکی معادل قیمت خودرو است؛ به همراه یک چک به مبلغ هزینه کل قیمت خودرو.
مازراتی کواتروپورته
اجاره روزانه این خودرو لوکس ۵ میلیون تومان آب می خورد و اگر فردی قصد اجاره هفتگی آن را داشته باشد، با تخفیف ۳ میلیون و ۵۰۰هزار تومانی نمایشگاه دار روبه رو می شود و تنها باید ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان ناقابل بپردازد. البته اجاره ماهانه این خودرو نیز حدود ۴۲ میلیون تومان است.
پورشه پانامرا
اجاره روزانه این خودرو ۳ میلیون تومان تمام می شود و اگر فردی قصد اجاره هفتگی آن را داشته باشد، با تخفیف یک میلیون و ۶۰۰هزار تومانی نمایشگاه دار روبه رو می شود و تنها باید ۱۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان هزینه پرداخت کند.
اگر بخواهید این خودرو را به صورت ماهانه اجاره کنید، تنها کافی است که ۲۵ میلیون تومان بپردازید.
بنز S500
هزینه اجاره این خودرو روزانه ۲ میلیون تومان است و اگر فردی قصد اجاره هفتگی این خودرو را داشته باشد، باید ۱۳ میلیون تومان هزینه پرداخت کند. اجاره این خودرو به صورت ماهانه نیز حدود ۲۰ میلیون تومان تمام می شود.