کسب رتبه اول بخش نماهنگ نخستین جشنواره فیلم کوتاه عشق و ایثار توسط صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی
کسب رتبه اول بخش نماهنگ نخستین جشنواره فیلم کوتاه عشق و ایثار توسط صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

نخستین جشنواره فیلم کوتاه عشق و ایثار با حضور هنرمندان و فرهیختگان کشور در راستای اجلاسیه چهار هزار شهید گلستان در گرگان برگزار شد. عصر تبریز: نخستین جشنواره فیلم کوتاه عشق و ایثار با حضور هنرمندان و فرهیختگان کشور در راستای اجلاسیه چهار هزار شهید گلستان در گرگان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی صدا […]

نخستین جشنواره فیلم کوتاه عشق و ایثار با حضور هنرمندان و فرهیختگان کشور در راستای اجلاسیه چهار هزار شهید گلستان در گرگان برگزار شد.

عصر تبریز: نخستین جشنواره فیلم کوتاه عشق و ایثار با حضور هنرمندان و فرهیختگان کشور در راستای اجلاسیه چهار هزار شهید گلستان در گرگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، این جشنواره در جهت رشد و شکوفایی استعداد هنری هنرمندان ارزشی و انقلابی، ایجاد رقابت سالم و سازنده در بین هنرمندان بسیجی برای خلق آثار برجسته و شاخص و به پاس و احترام یاد و خاطره شهدای گرانقدر میهن اسلامی و تجلیل و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار و جلوه های آن در عرصه های گوناگون جهاد و مقاومت و همچنین برای شناسایی و معرفی اسوه های شهادت، ایمان و جوانمردی و با محورهای موضوعی بازخوانی ارزش ها و آرمان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، جلوه های ایثار و شهادت، ولایت مداری در سیره شهدا، استکبارستیزی در سیره شهدا، شهدا و اقتدار اسلامی، نقش الگویی شهدا برای جوانان،حجاب و عفاف در سیره شهدا،جلوه های نماز و نیایش در سیره شهدا،سبک زندگی ایرانی و اسلامی در سیره شهدا، جلوه های استقامت و پایداری خانواده های معظم شهدا برگزار و مرتضی مقدس تهیه کننده و کارگردان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی توانست در بخش نماهنگ عنوان بهترین نماهنگ جشنواره به نام «یادها» را کسب کند.
این نماهنگ کاری از گروه تلویزیونی بسیج صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی و روایتی از دوران هشت سال دفاع مقدس و ایثار و شهادت می باشد. سید محسن لطیفی ناظر کیفی، سعادتعلی سعیدپور مشاور کارگردان، مقصود حق آخری/ هادی طاهر فر تصویربرداران، قاسم اندرزگو صدابردار، فرزاد قهاری جلوه های بصری، مرتضی مقدس صداگذار و تدوینگر و شهرام روحی خوشنویس نماهنگ یادها بودند.
گفتنی است در این مراسم چهره‎های شاخصی مانند محمود پاک نیت، مهوش صبر کن، هوشمند توکلی، عبدالرضا اکبری، کاوه خدا شناس، سروش همتی،، علی اوسیوند، رامین راستاد، محسن آقا علی‎اکبری، رضا توکلی، علیرام نورایی، مرتضی شعبانی و جمشید جم حضور داشتند.