دکتر کمال الدین هریسی نژاد دعوت حق را لبیک گفت
دکتر کمال الدین هریسی نژاد دعوت حق را لبیک گفت

استاد دکتر کمال الدین هریسی نژاد به دیار باقی شتافت و با دوستان و یاران خویش وداع نمود. وی استاد تمام حقوق عمومی دانشگاه تبریز و با بیش از ۳۴ سال سابقه تدریس از صاحبنظران حقوق عمومی در ایران بود و آثار و تالیفات متعددی را به جامعه علمی ایران تقدیم کرده بودند. پایگاه خبری […]

استاد دکتر کمال الدین هریسی نژاد به دیار باقی شتافت و با دوستان و یاران خویش وداع نمود.

وی استاد تمام حقوق عمومی دانشگاه تبریز و با بیش از ۳۴ سال سابقه تدریس از صاحبنظران حقوق عمومی در ایران بود و آثار و تالیفات متعددی را به جامعه علمی ایران تقدیم کرده بودند.
پایگاه خبری عصر تبریز این ضایعه را به جامعه حقوقی استان تسلیت عرض می نماید.

دکتر کمال الدین هریسی نژاد دعوت حق را لبیک گفت

پیام تسلیت رییس دانشگاه تبریز به مناسبت درگذشت دکتر کمال الدین هریسی‌نژاد

دکتر محمدرضا‌پور محمدی، رییس دانشگاه تبریز به مناسبت درگذشت دکتر کمال الدین هریسی‌نژاد، استاد برجسته دانشکده حقوق و علوم اجتماعی دانشگاه تبریز پیام تسلیتی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، در بخشی از این پیام آمده است: دکتر کمال الدین هریسی‌نژاد، استاد تمام دانشکده حقوق و علوم اجتماعی دانشگاه تبریز از مفاخر علمی و حقوقی و منشاء خدمات ارزنده‌ای برای جامعه دانشگاهی بوده است.
سعه صدر، حلم در رفتار و دانشجو پروری از مشخصه‌های بارز این استاد فقید بود که طی سالیان متمادی و تا واپسین روزهای عمر خود نیز با عشق و اخلاص و علاقه در راه تربیت جوانان ایران اسلامی کوشید.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به دانشجویان، دانشگاهیان و خانواده این استاد، علوّ درجات برای آن فقید را از خداوند متعال خواستارم.
همین گزارش حاکیست: مراسم تشییع و تدفین این استاد دانشگاه تبریز، روز شنبه بیستم آذرماه از ساعت ۹صبح از مقابل دانشکده حقوق وعلوم اجتماعی و محوطه دانشگاه تبریز با حضور اساتید، دانشجویان، شخصیت‌های علمی، فرهنگی و مردم فرهنگ دوست تبریز برگزار و سپس در قطعه هنرمندان وادی رحمت به خاک سپرده خواهد شد.
یادآور می‌شود: تالیف و ترجمه ۲ جلد کتاب، چاپ و ارائه بیش از ۵۰ مقاله در مجلات ISI، علمی و پژوهشی، همایش‌های ملی و بین المللی، مسئولیت‌های مختلف در سطح دانشکده، دانشگاه و مشاور حقوقی شورای اسلامی کلانشهر تبریز به مدت ۴ دوره، بخشی از سوابق علمی و اجرایی وی است.