حاتمی تراکتور را به صدر جدول فرستاد
حاتمی تراکتور را به صدر جدول فرستاد

یکی از جالب ترین اتفاقات بازی بسته شدن بازوبند کاپیتانی به بازوی اخباری بود تا هم تیمی هایش به او روحیه بدهند واشتباه نیمه اولش را فراموش کند.

به گزارش عصرتبریز، در هوای سرد ورزشگاه آزادی و باحضور پرشور طرفداران دو تیم بازی استقلال و تراکتورسازی با سوت بیژن حیدری توسط بازیکنان استقلال شروع شد.

دو کرنر پشت سرهم در سه دقیقه اول بازی توسط تراکتورسازان نشان از عزم جدی این تیم برای به دست آوردن سه امتیاز بازی دارد.

دقیقه هفتم بازی با اشتباه مرگبار اخباری و پاس گل وی به رضایی نخستین گل دیدار توسط کاوه رضایی به ثمر می رسد.

پس از این گل حملات تراکتور برای جبران نتیجه ادامه پیدا میکند ودقیقه چهاردهم خطرناک ترین موقعیت بازی وتک به تک فرزاد حاتمی ازدست می رود.

در ادامه اخباری با خروج اشتباه کم مانده بود گل دوم را تقدیم استقلال کند که بازیکنان تراکتور توپ را به بیرون می زنند.

دقیقه۲۷پاس بلند سروش رفیعی را ادینهو از دست می دهد وتوپ را از بالای دروازه به بیرون می زند.دقیقه ای بعد نخستین کارت زرد بازی به امید ابراهیمی بخاطر خطا روی سروش رفیعی توسط داور به وی نشان داده میشود.

هنوز۳۰دقیقه از نیمه اول بازی نگذشته است که گودرزی به جای مهدی زاده برای تراکتور وارد زمین می شود.

دقیقه ۴۰بازی خطای کیانی توسط داور گرفته می شود که با اعتراض کادر فنی تراکتور روبه رو می شود.دقایقی بعد موقعیت بسیار خطرناک استقلال توسط کاوه رضایی را بازیکنان تراکتور به بیرون می زنند.

نیمه اول باهمان نتیجه یک بر صفر به نفع استقلال به پایان میرسد.

باشروع نیمه دوم حملات تراکتور بیشتر شده و در پی جبران نتیجه برآمدند که یکی پس ازدیگری به بیرون می رود.

دقیقه۵۵کرنر ارسالی توسط سروش رفیعی را فرزاد حاتمی از بالای سر یعقوب کریمی به تور دروازه استقلال میچسباند.

دقیقه۶۳کرار جاسم به جای ادینهو برای تراکتور وارد زمین میشود.در همین حین تعویض نخست استقلال و ورود فرشید اسماعیلی به جای جابر انصاری برای استقلال صورت می گیرد.

بازی روان دوتیم ادامه دارد وموقعیت جدی روی هیچکدام از دروازه ها رخ نمیدهد.

دقیقه۶۷گل دوم تراکتور توسط فرزاد حاتمی با یک بغل پای زیبا وارد دروازه میشود، در این صحنه یعقوب کریمی آفساید را کاملا پرکرده بود. دو دقیقه بعد چسبیده به محوطه جریمه تراکتور موقعیت نصیب استقلالی ها میشود که به دیواره مدافعان برخورد میکند وراهی کرنر میشود. این کرنر هم بی هیچ نتیجه ای به بیرون میرود.بازی جذاب دوتیم ادامه دارد.

دقیقه۷۶فرزاد حاتمی کارت زردی را به خاطر خطا دریافت میکند.دقیقه۸۰بازی ارسال حیدری به روی دروازه نتیجه ای ندارد واخباری را میگیرد.دقایقی بعد یعقوب کریمی بخاطر خطا روی کرار کارت زرد دریافت میکند.

دقیقه ۸۸بازی موقعیت خطرناک استقلال توسط علی قربانی را اخباری به بیرون میفرستد.

درلحظات آخر بازی درگیری که داخل محوطه جریمه بازی رخ میدهد باعث میشود داور کارت زردی را به کاوه رضایی نشان دهد.در لحظات پایانی قلعه نویی مهدی شریفی را به جای رفیعی وارد میدان میکند و در دقیقه۹۴سوت پایان بازی با برتری دو بریک تراکتور ورسیدن به صدر جدول این تیم نواخته می شود.

حواشی بازی:

در دقیقه بیست بازی یکی از هواداران تراکتور دچار ناراحتی شده بود که مسئولان اجازه پایین آوردن هوادار را نمی دادند وبالاخره دقایقی بعد این هوادار را به آمبولانس منتقل کردند.

در همان دقایق ابتدایی بازی کادر فنی تیم ملی برای مشاهده بازی وارد ورزشگاه آزادی شدند.

در اواخر نیمه نخست به خاطر خطای محمد نوری درگیری بین او ورحمتی به وجود آمد که خیلی زود ختم به خیر شد.

نکته جالب توجه بازی حضور امید ابراهیمی در تمامی خطاهای صورت گرفته استقلال بود.

حضور پرشور هواداران تراکتور در این سرما به نظر میرسد باعث ترغیب هواداران استقلال شده بود وهواداران این تیم بیش از هربازی حضور داشته وبه تشویق تیمشان پرداخته بودند.

از نکات قابل توجه بازی بیکار بودن داوران پشت دروازه بود که طول بازی مشغول گرم کردن خودشان بودند.

حرکات منصوریان کنار زمین وحرص وجوش خوردنش برخلاف آرامش قلعه نوئی از دیکر نکات حاشیه ای بازی بود.

یکی از جالب ترین اتفاقات بازی بسته شدن بازوبند کاپیتانی به بازوی اخباری بود تا هم تیمی هایش به او روحیه بدهند واشتباه نیمه اولش را فراموش کند.

گزارش: فرناز پور عباس