در ۸ ماه ابتدای امسال؛  ۵۱۲ نفر در آذربایجان‌شرقی در تصادفات رانندگی جان باختند
در ۸ ماه ابتدای امسال؛  ۵۱۲ نفر در آذربایجان‌شرقی در تصادفات رانندگی جان باختند

بیشترین تلفات حوادث رانندگی در طی این مدت به ترتیب با ۳۶۹ فوتی در جاده‌های برون‌شهری و روستایی، ۱۲۵ نفر در مسیرهای درون‌شهری و ۱۸ نفر در جاده‌های خارج از استان یا نامعلوم گزارش شده است. عصر تبریز: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی از مرگ ۵۱۲ نفر در هشت ماه ابتدای امسال ناشی از حوادث رانندگی […]

بیشترین تلفات حوادث رانندگی در طی این مدت به ترتیب با ۳۶۹ فوتی در جاده‌های برون‌شهری و روستایی، ۱۲۵ نفر در مسیرهای درون‌شهری و ۱۸ نفر در جاده‌های خارج از استان یا نامعلوم گزارش شده است.

عصر تبریز: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی از مرگ ۵۱۲ نفر در هشت ماه ابتدای امسال ناشی از حوادث رانندگی در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی آذربایجان شرقی، بهرام صمدی‌راد اظهار داشت: در هشت ماه ابتدای امسال فوت‌های ناشی از حوادث رانندگی ارجاعی به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی ۵۱۲ نفر بود که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که تعداد ۵۴۰ نفر بوده، کاهش حدود ۵ درصدی را نشان می‌دهد.
مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی گفت: از مجموع تلفات حوادث رانندگی در طی این مدت در استان ۴۲۲ نفر مرد و ۹۰ نفر زن بودند.
صمدی‌راد افزود: بیشترین تلفات حوادث رانندگی در طی این مدت به ترتیب با ۳۶۹ فوتی در جاده‌های برون‌شهری و روستایی، ۱۲۵ نفر در مسیرهای درون‌شهری و ۱۸ نفر در جاده‌های خارج از استان یا نامعلوم گزارش شده است.
مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی گفت: بیشترین تصادفات منجر به فوت به ترتیب در حوزه شهرهای تبریز با ۱۳ نفر، اهر با ۸ مورد و شبستر و صوفیان با ۷ مورد رخ داده است.
مدیرکل پزشکی قانونی استان افزود: در آبان ماه سال جاری تعداد ۵۸ نفر بر اثر تصادفات رانندگی در استان جان خود را از دست دادند که این آمار در مقایسه با سال گذشته در همین مدت ۷ نفر کاهش یافته است.