دزد شریف در یاسوج اموال سرقت شده را به صاحبش برگرداند/ بی پولی و فقر باعث شد این کارو کنم! +عکس نامه
دزد شریف در یاسوج اموال سرقت شده را به صاحبش برگرداند/ بی پولی و فقر باعث شد این کارو کنم! +عکس نامه

طی چند شب اخیر دزدی از خودروی یکی از شهروندان یاسوجی اموالی را به سرقت برد که پس از آن احساس ندامت و پشیمانی کرد و اموال را با درج نامه ای به صاحبش برگرداند. عصر تبریز: طی چند شب اخیر دزدی از خودروی یکی از شهروندان یاسوجی اموالی را به سرقت برد که پس […]

طی چند شب اخیر دزدی از خودروی یکی از شهروندان یاسوجی اموالی را به سرقت برد که پس از آن احساس ندامت و پشیمانی کرد و اموال را با درج نامه ای به صاحبش برگرداند.

عصر تبریز: طی چند شب اخیر دزدی از خودروی یکی از شهروندان یاسوجی اموالی را به سرقت برد که پس از آن احساس ندامت و پشیمانی کرد و اموال را با درج نامه ای به صاحبش برگرداند.
صاحب این خودرو گفت: خودروی سواری ام (رانا) پنج شنبه شب درحالی که جلوی منزلم در شهر یاسوج پارک شده بود شبانه توسط یکدزد ورد سرقت قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه موضوع سرقت از خودرویم توسط یکی از همسایگان به من اطلاع داده شد، گفت: بلافاصله با پلیس تماس گرفتم و موضوع سرقت از سوی پلیس صورتجلسه و ثبت شد.
این شهروند یاسوجی بیان کرد: این سارق با شکستن شیشه خودرو برخی مدارک شامل کیف، هارد اکسترنال نو، تبلت و سایر وسایل موجود در خودرو را به سرقت برد.

img_20161210_222013
صاحب خودرو افزود: پس از این ماجرا دزد یاسوجی گویا از اقدام خود پشیمان می شود و صبح روز بعد با نوشتن یادداشتی و قرار دادن آن در کیف، طلب حلالیت می کند و وسایل را بدون هیچ کم و کاستی در حیات منزل ام قرار می دهد.
وی گفت: پس از دیدن یادداشت سارق به شدت متاثر شدم و این موضوع در ذهنم تداعی شد که چرا در جامعه اسلامی هنوز افرادی باشند که به دلیل فقر و نداری دست به اشتباهی می زنند و ای کاش سارقان بزرگ نیز از این دزد درس عبرت بگیرند.
متن این یادداشت که از سوی صاحب خودرو در اختیار این پایگاه خبری قرار گرفت به شرح زیر است:
“به ارواح خاک مرده هاتون به خاطر کاری که کردم ببخشید، نمی دونم چرا ناخواسته دست به همچین کاری زدم من صاحب ۴ فرزند ام . یه زن مریض احوال. تو روی خدا، بعد شما شرمنده ام.
تو رو به حسین علی (ع) قسم شکایتم نکنید،خودم خیلی پشیمونم و مشکلات زیادی دارم.
بی پولی و فقر باعث شد این کارو کنم و فهیمدم نبایدم شکم بچه هامو با نون حرام پرکنم. التماس می کنم شکایتمو نکنید. اینم وسایلتون صحیح و سالم.
منبع: صبح زاگرس