مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره سراسری عکس سال ارسباران تا ۵ دی ماه ۱۳۹۵ تمدید شد. دبیر اجرایی جشنواره سراسری عکس سال ارسباران در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: به علت استقبال خوب و درخواست‌های عکاسان علاقمند به شرکت در این جشنواره و لحاظ نمودن تقارن اتمام مهلت سایر جشنواره‌ها با جشنواره ارسباران، مهلت ارسال […]

مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره سراسری عکس سال ارسباران تا ۵ دی ماه ۱۳۹۵ تمدید شد.

دبیر اجرایی جشنواره سراسری عکس سال ارسباران در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: به علت استقبال خوب و درخواست‌های عکاسان علاقمند به شرکت در این جشنواره و لحاظ نمودن تقارن اتمام مهلت سایر جشنواره‌ها با جشنواره ارسباران، مهلت ارسال آثار به مدت ۱۵ روز تا مورخه ۵ دی ماه ۹۵ تمدید شد.
محمدرضا بهمرام  افزود: این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و از همه عکاسان کشور دعوت می‌شود تا در مهلت اعلام شده آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.
وی گفت: این جشنواره برای اولین بار و در سطح ملی در شهرستان اهر برگزار می‌شود و فقط آثاری مورد پذیرش قرار می‌گیرد که در محدوده جغرافیای ارسباران شامل”شهرستان‌های اهر، هریس، کلیبر، ورزقان،خدآفرین و هوراند” به ثبت رسیده باشند.
این گزارش حاکیست، اولین جشنواره سراسری عکس سال ارسباران در سه محور اصلی، مستند اجتماعی، معماری و طبیعت و بخش ویژه بوده که همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر در شهرستان اهر به‌ صورت ملی برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است: تمام علاقه مندان و هنرمندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند با مراجعه به آدرس پست الکترونیکی جشنوارهaharphoto139@gmail.com  نسبت به ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.