کارگردان تبریزی خبر داد؛ تولید فیلم با موضوع ایدئولوژی تروریستی طالبان
کارگردان تبریزی خبر داد؛ تولید فیلم با موضوع ایدئولوژی تروریستی طالبان

کارگردان جوان تبریزی از ساخت فیلم جدید خود با موضوع ایدئولوژی تروریستی طالبان خبر داد. عصر تبریز: کارگردان جوان تبریزی از ساخت فیلم جدید خود با موضوع ایدئولوژی تروریستی طالبان خبر داد. سید امین جواهری امروز در گفت‌وگو با عصر تبریز اظهار داشت: فیلمنامه‌ای که به تازگی کار نوشتنش به پایان رسیده است تروریست کوچک […]

کارگردان جوان تبریزی از ساخت فیلم جدید خود با موضوع ایدئولوژی تروریستی طالبان خبر داد.

عصر تبریز: کارگردان جوان تبریزی از ساخت فیلم جدید خود با موضوع ایدئولوژی تروریستی طالبان خبر داد.
سید امین جواهری امروز در گفت‌وگو با عصر تبریز اظهار داشت: فیلمنامه‌ای که به تازگی کار نوشتنش به پایان رسیده است تروریست کوچک نام دارد که روایتی از تقابل ایدئولوژی تروریستی طالبان با ایدئولوژی انسان دوستی است.
وی افزود: قصه از زاویه دید دختر نوجوانی است که خود عضوی از خانواده یکی از تروریست‌ها است، دنبال خواهد شد.
این کارگردان جوان تبریزی تصریح کرد: با وجود تفاوت مکانی این قصه با فیلم «بود»، هر دو اثر یک هدف را دنبال می‌کنند به عبارت دیگر هدف از ساختن هر دو فیلم مبارزه با تروریسم و ترویج مفهوم انسان دوستی است.
جواهری خاطرنشان کرد: برای نوشتن این فیلمنامه از اساتید برجسته علوم سیاسی بهره گرفته شد و سعی بر آن بوده که فیلمنامه‌ای بر اساس واقعیات روز دنیا نوشته شود.
کارگردان فیلم ادامه افزود: مکان فیلمبرداری (location) این کار استان سیستان و بلوچستان، شهرستان چاپهار مرز بین ایران و پاکستان خواهد بود و از بازیگران ایرانی و پاکستانی برای این کار نیمه بلند استفاده خواهد شد، مدت زمان تولید این اثر ۱۰ روز پیش‌بینی شده که امید است با همکاری مردم خون گرم بلوچ، اثر به بهترین شکل ممکن ساخته شود و در جشنواره های داخلی و جهانی به نمایش دربیاد.
گفتنی است که پس از تهران بزرگ، لحظه‌ای برای زندگی، بنی آدم ابرار یکدیگرند، و there was a time، این پنجمین اثر این کارگردان جوان هست.