فرماندار تبریز خبر داد: استفاده دوباره سوخت مازوت در نیروگاه حرارتی تبریز
فرماندار تبریز خبر داد: استفاده دوباره سوخت مازوت در نیروگاه حرارتی تبریز

فرماندار تبریز گفت: به دنبال برودت هوا و کاهش فشار گاز، نیروگاه حرارتی تبریز اجباراً از سوخت مازوت به طور موقت استفاده می‌کرد. عصر تبریز: فرماندار تبریز گفت: به دنبال برودت هوا و کاهش فشار گاز، نیروگاه حرارتی تبریز اجباراً از سوخت مازوت به طور موقت استفاده می‌کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری تبریز، رحیم […]

فرماندار تبریز گفت: به دنبال برودت هوا و کاهش فشار گاز، نیروگاه حرارتی تبریز اجباراً از سوخت مازوت به طور موقت استفاده می‌کرد.

عصر تبریز: فرماندار تبریز گفت: به دنبال برودت هوا و کاهش فشار گاز، نیروگاه حرارتی تبریز اجباراً از سوخت مازوت به طور موقت استفاده می‌کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تبریز، رحیم شهرتی‌فر اظهار داشت: بر اساس پیگیری‌های انجام یافته، نیروگاه حرارتی تبریز مجددا از گاز طبیعی به عنوان سوخت استفاده می‌کند و سوخت مازوت از چرخه انرژی‌زایی این واحد بزرگ حذف شد.

وی افزود: به دنبال برودت هوا و کاهش فشار گاز، نیروگاه حرارتی تبریز اجباراً از سوخت مازوت به طور موقت استفاده می‌کرد که با توجه به بحران اخیر آلودگی هوا پیگیری‌های لازم برای تامین گاز این مجتمع به عمل آمد و با تلاش و مساعدت منطقه ۸ عملیات گاز، مجدداً سوخت نیروگاه حرارتی با گاز طبیعی تامین می‌شود.

فرماندار شهرستان تبریز به کاهش تدریجی آلودگی هوا از امروز اشاره کرد و از تمام شهروندان خواست همکاری‌های لازم در این زمینه را داشته باشند تا شهر تبریز این بحران را به زودی پشت سر بگذارد.