هاشم بیگ زاده رسما تراکتوری شد
هاشم بیگ زاده رسما تراکتوری شد

هاشم بیگ زاده صید جدید قلعه‌نویی بعنوان بازیکن دفاع چپ و جایگزین موقت سعید آقایی مصدوم، اصالتاً اردبیلی و دارای سابقه ی پوشیدن پیراهن تیم ملی ست. عصر تبریز: هاشم بیگ زاده صید جدید قلعه‌نویی بعنوان بازیکن دفاع چپ و جایگزین موقت سعید آقایی مصدوم، اصالتاً اردبیلی و دارای سابقه ی پوشیدن پیراهن تیم ملی […]

هاشم بیگ زاده صید جدید قلعه‌نویی بعنوان بازیکن دفاع چپ و جایگزین موقت سعید آقایی مصدوم، اصالتاً اردبیلی و دارای سابقه ی پوشیدن پیراهن تیم ملی ست.

عصر تبریز: هاشم بیگ زاده صید جدید قلعه‌نویی بعنوان بازیکن دفاع چپ و جایگزین موقت سعید آقایی مصدوم، اصالتاً اردبیلی و دارای سابقه ی پوشیدن پیراهن تیم ملی ست.

وی در سال صعود تیم ملی به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل تبدیل به بازیکنی جنجالی و مطرح در شبکه های اجتماعی و به اذعان اهالی رسانه حتی محبوب بین مردم شده بود.
در روزهای اخیر خبر توافق اولیه بیگ زاده با سرمربی و مدیران تراکتور اعلام شد و در نهایت صبح امروز او قرارداد خود را با این تیم به ثبت رسانید و این در حالیست که چند روز پیش آقایی پس از سپری نمودن دوران نقاهتش به تمیرینات گروهی تیم برگشته بود.
بدیهی ست که با تصمیم جدید آقایی مبنی بر ماندن در تراکتور و عزم این بازیکن بومی برای بازگشت به تیم ملی رقابتی سخت بین این دو بازیکن اصالتاً آذربایجانی تراکتور بوجود می آید و باید دید بیگ زاده همچون محسن بنگر دیگر خرید پا به سن گذاشته این فصل قلعه نوعی پس از آمادگی و بازگشت آقایی به میادین جایگاهی در ترکیب اصلی خواهد داشت یا به سرنوشت بنگر دچار می گردد.
ناگفته نماند با وجود محمدی، شفیعی و ایرانپوریان در دیگر پست های خط دفاعی و کیانی، نوراللهی جوان، کرار و نوری تئوری استفاده از بیگ زاده در پست های غیر تخصصی نیز غیر منطقی به نظر می رسد.