اولین پرداخت غرامت فوت بیمه شدگان سانحه قطار تبریز-مشهد انجام گرفت
اولین پرداخت غرامت فوت بیمه شدگان سانحه قطار تبریز-مشهد انجام گرفت

پرداخت غرامت یکی از فوت شدگان سانحه تصادف قطار تبریز-مشهد صبح امروز در محل شرکت بیمه نوین شعبه تبریز برگزار شد. عصر تبریز: پرداخت غرامت یکی از فوت شدگان سانحه تصادف قطار تبریز-مشهد صبح امروز در محل شرکت بیمه نوین شعبه تبریز برگزار شد. بر اساس این گزارش و پیگیری های عصر، شرکت بیمه نوین […]

پرداخت غرامت یکی از فوت شدگان سانحه تصادف قطار تبریز-مشهد صبح امروز در محل شرکت بیمه نوین شعبه تبریز برگزار شد.

عصر تبریز: پرداخت غرامت یکی از فوت شدگان سانحه تصادف قطار تبریز-مشهد صبح امروز در محل شرکت بیمه نوین شعبه تبریز برگزار شد.
بر اساس این گزارش و پیگیری های عصر، شرکت بیمه نوین به عنوان اولین شرکت بیمه ای در استان غرامت فوت بیمه شده، مرحوم آقای علی زمان پور آذر را که در سانحه تصادف قطار تبریز-مشهد جان باختند را از محل بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری به خانواده ایشان پرداخت نمود.
حادثه تلخ قطار تبریز-مشهد روح و روان بسیاری از هموطنان در تبریز و در سایر نقاط کشور را آزرد.
خبر تلخ و بسیار غمبار بود، آن هم در یک صبح سرد و سوزناک پائیزی: برخورد قطار حامل زائران تبریزی امام رضا (ع) در سمنان؛ در شبکه های مجازی خبر از واقعه ای تلخ در جمعه ای سیاه می داد اما هر چه بود واقعیت داشت، قطار تبریز – مشهد در چند کیلومتری سمنان دچار حادثه شده بود و خبرها حاکی از درگذشت و مصدومیت مسافران قطار بود، قطاری که به شوق زیارت سوت حرکت زده بود اما به پایان خط نرسیده متوقف شده بود.
زائران حرم یار به حرم نرسیدند اما روحشان در حرم مطهر امام رضا(ع) به سوگ ضامن آهو نشست.
عصر تبریز به دنبال درخواست مخاطبان مبنی بر پیگیری وضعیت بیمه فوت شدگان زائران حرم خورشید اولین گزارش خود از پرداخت غرامت به جان باختگان را تقدیم مخاطبان می کند و این روند را همچنان ادامه خواهد داد.
در این مراسم رییس شعبه تبریز با ابراز همدردی با خانواده این متوفی از خداوند متعال برای خانواده اش طلب صبر نمود.
رخشا در این مراسم با اشاره به حادثه تلخ قطار تبریز-مشهد افزود: بیمه نوین تمام تلاش خود را جهت پرداخت غرامت در کوتاهترین زمان ممکن انجام داد که به دلیل تعاملات روحی خانواده متوفی این امر در ۲۵ دیماه محقق شد.
وی با بیان این مطلب که خانواده متوفی نیز نزد شرکت بیمه نوین بیمه نامه عمر و پس انداز دارند افزود امیدوارم بار دیگر شاهد یک چنین حوادث ناگواری در سراسر نقاط کشور نباشیم و خانواده مرحوم علی زمان پور آذر اینبار جهت دریافت اندوخته حیات خود به شرکت بیمه نوین مراجعه نمایند.
عکس و گزارش از آرش خورشیدی