محمد کلامی مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی شد
محمد کلامی مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی شد

دکتر، محمد کلامی به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی جانشین حسین دشتی در این سمت خواهد شد که یکی از پرسابقه ترین مدیران استان در این نهاد محسوب می شود. عصر تبریز: دکتر، محمد کلامی به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی جانشین حسین دشتی در […]

دکتر، محمد کلامی به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی جانشین حسین دشتی در این سمت خواهد شد که یکی از پرسابقه ترین مدیران استان در این نهاد محسوب می شود.

عصر تبریز: دکتر، محمد کلامی به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی جانشین حسین دشتی در این سمت خواهد شد که یکی از پرسابقه ترین مدیران استان در این نهاد محسوب می شود.
بنا بر اعلام صورت گرفته از سوی اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی، در مراسمی که ۱۰ صبح فردا در محل این اداره کل و با حضور معاون کمیته امداد کشور برگزار خواهد شد، مدیر کل جدید این نهاد در استان معرفی و منصوب می شود.
بر همین اساس محمد کلامی به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی جانشین حسین دشتی در این سمت خواهد شد که یکی از پرسابقه ترین مدیران استان در این نهاد محسوب می شود.
گفتنی است محمد کلامی سوابقی چون عضویت هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و فعالیت به عنوان عضو کمیته انضباطی اساتید و کارکنان منطقه ۱۳ این دانشگاه و تحلیل گری اقتصادی را در کارنامه خود دارد.