برگزاری اولین ورکشاپ تصویرسازی در تبریز با حضور نقاش و گرافیست بنام ایران
برگزاری اولین ورکشاپ تصویرسازی در تبریز با حضور نقاش و گرافیست بنام ایران

همزمان با دهه فجر اولین کارگاه آموزشی تصویرسازی و تکنیک های تصویرسازی در تبریز برگزار می شود. عصر تبریز: ورکشاپ دو روزه تصویرسازی و تکنیک های آن در فرهنگسرای هنری کیاوش تبریز برگزار می شود. همزمان با دهه فجر و به همت فرهنگسرای هنری کیاوش اولین کارگاه آموزشی تصویرسازی و تکنیک های تصویرسازی با حضور […]

همزمان با دهه فجر اولین کارگاه آموزشی تصویرسازی و تکنیک های تصویرسازی در تبریز برگزار می شود.

عصر تبریز: ورکشاپ دو روزه تصویرسازی و تکنیک های آن در فرهنگسرای هنری کیاوش تبریز برگزار می شود.
همزمان با دهه فجر و به همت فرهنگسرای هنری کیاوش اولین کارگاه آموزشی تصویرسازی و تکنیک های تصویرسازی با حضور داریوش نخعی از نقاشان و گرافیست های بنام ایران در تبریز برگزار می شود.
مدیر فرهنگسرای هنری کیاوش در خصوص این خبر اظهار داشت: این فرهنگسرا بعنوان اولین فرهنگسرای هنری بخش خصوصی در تبریز با هدف توسعه و ارتقای هنر و اثر آن بر فرهنگ مردم کار خود را از آذرماه ۹۵  شروع کرده و در این مدت کوتاه موفق شده برنامه های هنری متعددی از جمله: نمایشگاه پوستر، عکس، نمایشنامه خوانی و شعرخوانی و نقاشی … را برگزار کرده است.
سارا نخعی افزود: در ادامه فعالیت های هنری این مرکز و با هدف ارتقای دانش تصویرسازی در سطح استان این فرهنگسرا کارگاه آموزشی دو روزه تصویرسازی را برگزار می کند.
این رویداد مهم هنری در روزهای ۲۲ و ۲۳ بهمن ماه در فرهنگسرای هنری کیاوش برگزار می شود و به شرکت کنندگان این دوره مدرک معتبر از سوی فرهنگسرا ارائه خواهد شد.
شایان ذکر است استاد مدعو این دوره جناب آقای داریوش نخعی می باشد که یکی از نقاشان و گرافیست های بنام کشورمان است و اخیرا نمایشگاهی نیز در شهر پاریس برگزار کرد. داریوش نخعی متولد تبریز و از فارغ التحصیلان دانشکده هنرهای زیبا تهران محسوب می شود و در طی ۴۰ سال گذشته فعالیت های هنری متعددی از جمله طراحی بیش از ۸۰۰ جلد کتاب، طراحی آرم صدها شرکت و  … داشته است.