نمایشگاه عکس هنرمندان تبریزی؛ عکاسان تبریزی «شور انقلاب» را به قاب تصویر می کشند
نمایشگاه عکس هنرمندان تبریزی؛ عکاسان تبریزی «شور انقلاب» را به قاب تصویر می کشند

در این نمایشگاه ۲۲ قطعه عکس از آثار عباس بنی حسینیان، علی یوسفی اصل، آیدین تبریزی، علی حامد حق دوست، کمال شب خیز و محمد دلیرباقری نیا در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. عصر تبریز:هنرمند عکاس تبریزی از برگزاری نمایشگاه عکس به مناسبت سی‌وهشتمین سالگرد انقلاب اسلامی و قیام تاریخی مردم تبریز در ۲۹ […]

در این نمایشگاه ۲۲ قطعه عکس از آثار عباس بنی حسینیان، علی یوسفی اصل، آیدین تبریزی، علی حامد حق دوست، کمال شب خیز و محمد دلیرباقری نیا در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

عصر تبریز:هنرمند عکاس تبریزی از برگزاری نمایشگاه عکس به مناسبت سی‌وهشتمین سالگرد انقلاب اسلامی و قیام تاریخی مردم تبریز در ۲۹ بهمن در تبریز خبر داد.
عباس بنی‌حسینیان با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف به تصویر کشیدن شور مردم انقلابی تبریز در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال‌های گذشته و در راستای معرفی بیشتر رشته عکاسی و نشان دادن اهمیت هنر عکاسی برای ثبت تاریخ معاصر تشکیل شده است.
هنرمند عکاس تبریزی، این نمایشگاه را نتیجه تلاش هنرمندان عکاس مطرح تبریز و اساتید و دانشجویان رشته عکاسی مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر تبریزعنوان کرد و گفت: در این نمایشگاه ۲۲ قطعه عکس از آثار عباس بنی حسینیان، علی یوسفی اصل، آیدین تبریزی، علی حامد حق دوست، کمال شب خیز و محمد دلیرباقری نیا در معرض دید عموم قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه ۲۵ بهمن ماه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی افتتاح شده و تا ۲ اسفند ماه نیز ادامه خواهد داشت.
علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند از ساعت ۱۶ الی ۲۰ به مجتمع سینمایی ناجی اول سربالایی ولیعصر مراجعه کنند.