مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی:۶۰درصد مددجویان حاشیه نشین هستند/کمک ۵۷ میلیارد تومانی مردم آذربایجان به نیازمندان
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی:۶۰درصد مددجویان حاشیه نشین هستند/کمک ۵۷ میلیارد تومانی مردم آذربایجان به نیازمندان

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی در دیدار با رحیم شهرتی فر، فرماندار تبریز با بیان اینکه بیش از ۶۰ درصد مددجویان تحت حمایت این نهاد در حاشیه شهرها زندگی می کنند، گفت: اکنون ۴۰۰هزار نفر در مناطق حاشیه شهر تبریز سکونت دارند که تعداد زیادی از آن ها مستمری بگیر کمیته امداد استان هستند. عصر […]

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی در دیدار با رحیم شهرتی فر، فرماندار تبریز با بیان اینکه بیش از ۶۰ درصد مددجویان تحت حمایت این نهاد در حاشیه شهرها زندگی می کنند، گفت: اکنون ۴۰۰هزار نفر در مناطق حاشیه شهر تبریز سکونت دارند که تعداد زیادی از آن ها مستمری بگیر کمیته امداد استان هستند.

عصر تبریز: مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی در دیدار با رحیم شهرتی فر، فرماندار تبریز با بیان اینکه بیش از ۶۰ درصد مددجویان تحت حمایت این نهاد در حاشیه شهرها زندگی می کنند، گفت: اکنون ۴۰۰هزار نفر در مناطق حاشیه شهر تبریز سکونت دارند که تعداد زیادی از آن ها مستمری بگیر کمیته امداد استان هستند.
محمد کلامی با بیان اینکه کمیته امداد آذربایجان شرقی دست یاری به سوی مسئولان، خیران و مردم استان دراز می کند، خاطرنشان کرد: کمیته امداد علاوه بر ارتقای فکری و فرهنگی مددجویان برای خودکفایی و اشتغال خانواده های تحت حمایت تلاش می کند.
وی با اشاره به اینکه برای اشتغالزایی و حرفه آموزی مددجویان نیازسنجی انجام شود، افزود: در حال انعقاد تفاهم نامه همکاری با مراکز اقتصادی و فروشگاه های عرضه کالا در سطح استان هستیم تا محصولت تولیدی مددجویان خودکفا شده به فروش برسد.
کلامی با اشاره به اینکه مردم استان تاکنون ۵۷ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کرده اند، ادامه داد: کمیته امداد استان مبلغ ۲۱۷ میلیارد تومان در سرفصل های مختلف از جمله درمان، فرهنگی و اشتغال برای مددجویان تحت حمایت خدمات ارائه کرده است.
رحیم شهرتی فر فرماندار تبریز نیز در این دیدار با قدردانی از خدمات کمیته امداد استان به مددجویان،گفت: باید فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه ترویج و نهادینه شود و مسئولان استان، کمیته امداد را در کمک به نیازمندان کمک کنند.
وی با بیان اینکه برای درآمدزایی و اشتغالزایی محرومان جامعه باید به مشاغل خانگی توجه شود،افزود: پرداخت مستمری مشکلات نیازمندان را حل نمی کند و راهکار توانمندکردن آن ها اشتغالزایی است.