فرماندار تبریز عنوان کرد: نمایشگاه عکس “شور انقلاب” تبلور شور ملی مردم آذربایجان
فرماندار تبریز عنوان کرد: نمایشگاه عکس “شور انقلاب” تبلور شور ملی مردم آذربایجان

این عکس های مستند، شور حضور مردم آذربایجان در حماسه ملی را به تصویر کشیده اند و از این بابت بسیار ارزشمند هستند. عصر تبریز: فرماندار تبریز نمایشگاه عکس “شور انقلاب” را آثاری تاثیرگذار و اثبات کننده شور ملی مردم آذربایجان عنوان کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری تبریز، رحیم شهرتی فر در بازدید از […]

این عکس های مستند، شور حضور مردم آذربایجان در حماسه ملی را به تصویر کشیده اند و از این بابت بسیار ارزشمند هستند.

عصر تبریز: فرماندار تبریز نمایشگاه عکس “شور انقلاب” را آثاری تاثیرگذار و اثبات کننده شور ملی مردم آذربایجان عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تبریز، رحیم شهرتی فر در بازدید از این نمایشگاه یادآور شد: این عکس ها حماسه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را نشان میدهد و می توان گفت عکس های حضور مردم در حماسه ملی در تاریخ معاصر کشورمان ثبت خواهد شد.
وی همچنین گفت: این عکس های مستند، شور حضور مردم آذربایجان در حماسه ملی را به تصویر کشیده اند و از این بابت بسیار ارزشمند هستند.
فرماندار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: یک اثر هنری علاوه بر اینکه از دیدگاه هنری ارزشمند است؛ از بابت ثبت وقایع و تاریخ نگاری یک ملت هم جایگاه بسیار والایی دارد و باید مورد توجه قرار گیرد.
گفتنی است نمایشگاه عکس “شور انقلاب” با آثاری از عباس بنی حسینیان ،کمال شب خیز، علی حامد حقدوست، آیدین تبریزی، محمد دلیرباقری نیا و علی یوسفی در حال برگزاری است.
علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند تا دوشنبه دوم اسفند ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ به محل برگزاری ای نمایشگاه واقع در اول سربالایی ولیعصر مجتمع سینمایی ناجی مراجعه کنند.