فرمانده انتظامی شهرستان اهر خبر داد: کشف نزدیک به نیم کیلوگرم تریاک/دستگیری زن و شوهر بدل انداز حرفه‌ای طلا
فرمانده انتظامی شهرستان اهر خبر داد: کشف نزدیک به نیم کیلوگرم تریاک/دستگیری زن و شوهر بدل انداز حرفه‌ای طلا

ماموران انتظامی اهر با انجام یک سری تحقیقات فنی و اقدامات تخصصی پلیس یک نفر از فروشندگان مواد مخدر را شناسایی و مورد تعقیب نامحسوس قرار دادند. کشف حدود نیم کیلو تریاک به گزارش خبرنگار عصر تبریز از اهر ،سرهنگ یونس منفرد فرمانده انتظامی شهرستان اهر گفت: ماموران انتظامی اهر با انجام یک سری تحقیقات […]

ماموران انتظامی اهر با انجام یک سری تحقیقات فنی و اقدامات تخصصی پلیس یک نفر از فروشندگان مواد مخدر را شناسایی و مورد تعقیب نامحسوس قرار دادند.

کشف حدود نیم کیلو تریاک
به گزارش خبرنگار عصر تبریز از اهر ،سرهنگ یونس منفرد فرمانده انتظامی شهرستان اهر گفت: ماموران انتظامی اهر با انجام یک سری تحقیقات فنی و اقدامات تخصصی پلیس یک نفر از فروشندگان مواد مخدر را شناسایی و مورد تعقیب نامحسوس قرار دادند.
پلیس با هماهنگی دستگاه قضایی در یک عملیات فنی متهم را دستگیر و در بازرسی از باغ شخصی و خودرو متهم موفق به کشف و ضبط حدود نیم کیلوگرم مواد مخدر از جنس تریاک شدد که بصورت کاملا ماهرانه در باغ جاسازی شده بود.
در این راستا یک متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف و به پارکینگ هدایت شد.پرونده تشکیل شده و به مراجع قضایی معرفی شد.

دستگیری باند سارقان بدل انداز
به گزارش خبرنگار عصر تبریز از اهر، سرهنگ یونس منفرد فرمانده انتظامی شهرستان اهر گفت: در پی شکایت فردی از دو نفر آقا و خانمی که به یک طلافروشی در اهر مراجعه کرده و بعد از چند روز صاحب طلافروشی  متوجه شده انگشتر طلای گران قیمتی توسط آقا و خانم مذکور با انگشتر بدل تعویض گشته است.
ماموران فرماندهی انتظامی اهر دو متهم را شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی آن ها را غافلگیر و در یک عملیات فنی مورد دستگیری قرار دادند.
از منزل این زن و شوهر بدل انداز تعدادی از طلاجات مسروقه و بدلیجاتی که در سرقت ها مورد استفاده قرار می دادند، کشف و ضبط گردید.
متهمان در بازجویی های فنی و تکمیلی که در مقابل ادله، دلایل محکم و غیر قابل انگار واقع شدند،به بدل اندازی در اهر و سرقت در چند شهر دیگر اعتراف نمودند.
متهمین به سرقت پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
خبرنگار عصر/ مهدی شنابی