عصر: در دیدار مدیران کل کانون و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در خصوص مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اجرای طرح‌های فرهنگی تبریز ۲۰۱۸ بحث و تبادل نظر شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی در این دیدار مدیر کل کانون  پرورش […]

عصر: در دیدار مدیران کل کانون و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در خصوص مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اجرای طرح‌های فرهنگی تبریز ۲۰۱۸ بحث و تبادل نظر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی در این دیدار مدیر کل کانون  پرورش فکری استان بر آمادگی کانون برای مشارکت در طرح تبریز ۲۰۱۸ تاکید کرد.
هادی یوسف زاده افزود: در پیش‌بینی و برنامه‌ریزی این فعالیت‌ها همه ظرفیت‌های کانون از جمله ظرفیت‌های کانون زبان ایران مورد نظر قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه تبریز ۲۰۱۸ رویکرد فرهنگی آن ماندگارتر خواهد بود، گفت:بر همین اساس کانون پرورش فکری آذربایجان‌شرقی در زمینه اقدامات فرهنگی فعالیت گسترده ای به عمل خواهد آورد.
یوسف زاده در این زمینه اضافه نمود: معرفی توانمندی‌های فرهنگی، هنری و ادبی کودکان و نوجوانان به گردشگران، برپایی غرفه‌های هنری ویژه کودکان و نوجوانان در اماکن تاریخی و دیدنی تبریز، معرفی آداب و رسوم محلی، برپایی کلاس‌های ویژه آموزش زبان برای مجریان و دست‌اندکاران از جمله موارد مشارکت کانون در طرح تبریز ۲۰۱۸ است.
در ادامه این دیدار آبدار، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دبیر سیاستگزاری تبریز ۲۰۱۸ نیز با استقبال از مشارکت کانون در این زمینه بر همکاری و مساعدت‌های دبیرخانه تبریز ۲۰۱۸ در تحقق این تعامل مشترک تاکید کرد.
گفتنی است از سوی سازمان همکاری‌های اسلامی، تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ معرفی شده است.