خانه در باد به روی صحنه رفت(تصاویر)
خانه در باد به روی صحنه رفت(تصاویر)

آیین افتتاح نمایش خانه در باد امروز با حضور پیشکسوت تئاتر و سینما تبریز در بلاک باکس استاد صادقی واقع در مجموعه تئاتر شهر تبریز به اجرا در آمد.

عصر: آیین افتتاح نمایش خانه در باد امروز با حضور پیشکسوت تئاتر و سینما تبریز در بلاک باکس استاد صادقی واقع در مجموعه تئاتر شهر تبریز به اجرا در آمد.

این مراسم که با صحبت های کارگردان جوان این اثر مرضیه محمد زاده شروع شد، سپس با صحبت های پیشکسوت سینما و تئاتر استان ادامه یافت.

هاشم چاوشی ضمن تقدیر از هنرمندان جوان استان که با هنرشان تئاتر تبریز را سر پا نگه داشته اند گلایه های اهالی تئاتر را هم یاد آور شد.

وى با اشاره به اینکه نباید جایگاه تئاتر و سینمای تبریز این چنین افول کرده و در گل نشسته باشد گفت: سالی که پیش رو داریم به سمتی است که تبریز قرار است پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی شود اما دریغ از سالن های نمایش و سینما در این کهن شهر! چرا باید در سالنی که ٢٠سال قبل من اجرا داشته ام حالا دست نخورده این جوان ها بیایند و در آن کار کنند.

این هنرمند پیشکسوت از مسئولین استانی اعم از معاونت فرهنگی هنری شهرداری و شورای شهر تبریز، اداره کل ارشاد استان، بانوی فرهنگ و آقای فرهنگ و همه مسئولین دغدغه مند شهر خواست تا به داد اهالی هنر و سالن های نمایش تبریز برسند که در حال آثار باستانی شدن است.

در پایان آیین افتتاحیه نمایش خانه در باد با به صدا در آوردن زنگ شروع نمایش توسط خانم تارا میرک که به نیابت از همسرش وحید منافی پیشکسوت تئاتر تبریز حضور داشت به صدا در آمد.

گفتنی است علاقه مندان می توانند این نمایش را از ١٠ الی١٩ تیر ماه ٩۶ در سالن استاد صادقی واقع در مجموعه تئاتر شهر تبریز تماشا کنند.
ساعت اجرا ١٨ عصر
نویسنده و کارگردان : مرضیه محمدزاده

عکس ها: آرزو دهناد