اتمام ۱۳۰ طرح نیمه تمام صنعتی در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی
اتمام ۱۳۰ طرح نیمه تمام صنعتی در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی

تا پایان سال بیش از ۱۳۰ طرح نیمه تمام صنعتی در شهرک های صنعتی این استان به مرحله بهره برداری می رسد.

عصر: معاون برنامه ریزی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: تا پایان سال بیش از ۱۳۰ طرح نیمه تمام صنعتی در شهرک های صنعتی این استان به مرحله بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، صابر پرنیان در گفت و گو با خبرنگاران،‌ اظهار کرد: ستاد اقتصاد مقاومتی این شرکت با جدیت موضوع تولید و اشتغال را پیگیری کرده و حساسیت لازم جهت حمایت از طرح های با پیشرفت بالای ۶۰ درصد ایجاد شده است.

وی افزود:‌ با عنایت به برنامه ریزی های به عمل آمده و در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی طرح های دارای پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد که عملیات ساختمانی آن ها به اتمام رسیده و در مرحله نصب ماشین آلات هستند شناسایی شده است.

پرنیان ادامه داد:‌ تلاش خواهیم کرد تا این واحدهای شناسایی شده با حمایت های تسهیلاتی و کمک به رفع موانع تا پایان سال به بهره برداری برسند.

معاون برنامه ریزی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت اشتغالزایی برای جوانان و تاکید مدیرعامل این شرکت برای حمایت از سرمایه گذاری و اشتغال، گفت: امیدواریم با راه اندازی ۱۳۰ طرح صنعتی نیمه تمام یاد شده دو هزار و ۸۰ نفر اشتغالزایی گردد.