تاخیر ۲۰ ساعته صحت ندارد/پرواز فوق العاده آتا برای مسافران پرواز ابطالی تبریز – مشهد
تاخیر ۲۰ ساعته صحت ندارد/پرواز فوق العاده آتا برای مسافران پرواز ابطالی تبریز – مشهد

صفایی مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی علت ابطال روز دوشنبه این پرواز را نقص فنی هواپیما اعلام کرد و گفت : هواپیمای این پرواز به علت ایراد فنی هنوز هم در فرودگاه بین المللی تبریز زمین گیر است.

عصر: در حالیکه بدلیل ایراد فنی هواپیما، پرواز ظهر روز دوشنبه هواپیمایی آتا از تبریز به مشهد با اطلاع رسانی به موقع به مسافران ابطال شده بود اما با تلاش های صورت گرفته مسافران با پرواز فوق العاده ای در ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه راهی مشهد شدند.

به گزارش عصر تبریز، پس از ابطال پرواز شماره ۵۶۶۳ تبریز – مشهد ۳۰ نفر از مسافران این پرواز که از شهرهای اطراف تبریز بودند توسط هواپیمایی آتا در هتل دریای این شهر اسکان داده و فردا صبح با یک پرواز فوق العاده مسافران این پرواز راهی مشهد شدند.

گفتنی است همین هواپیما از مشهد هم به مقصد تهران پرواز داشت که همان روز دوشنبه پس از ابطال پرواز ۶۰ نفر از مسافرین هم در مشهد و در هتل اسکان داده شدند و ظهر سه شنبه با همان پرواز فوق العاده راهی مقصدشان شدند.

لازم به ذکر است که این هواپیما در دو پرواز بین تبریز تهران هم باید مسافران را جابجا می کرد که با بروز مشکل فنی این دو پرواز هم با مشکل روبرو بودند که با تلاش مسئولان هواپیمایی آتا و جایگزینی هواپیمایی دیگر در مسیر تبریز تهران مشکلی برای مسافرین این دو پرواز ایجاد نشد.

صفایی مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی نیز علت ابطال روز دوشنبه این پرواز را نقص فنی هواپیما اعلام کرد و گفت : هواپیمای این پرواز به علت ایراد فنی هنوز هم در فرودگاه بین المللی تبریز زمین گیر است.

وی گفت: ابطال پرواز در اینگونه موارد بهترین تصمیم است که هواپیمایی آتا نیز با اطلاع رسانی به موقع و اسکان مسافرین راه دور در هتل به بهترین وجه ممکن به وظیفه خود عمل کرد.