آموزش تبدیل فایل های تلگرام به لینک قابل دانلود + معرفی ربات
آموزش تبدیل فایل های تلگرام به لینک قابل دانلود + معرفی ربات

دانلود فایل های حجیم از طریق تلگرام به کابوسی برای کاربران این برنامه خصوصا در ایران که مردم با سرعت اینترنت دست و پنجه نرم می کنند ، شده است.

تا به حال فایل های حجیم زیادی را خواسته اید از تلگرام دریافت نمایید. منکر نمی شویم که تلگرام در بیشتر بخش ها خدمات خوبی را به کاربران خود چه از نظر امنیتی و چه از نظر کاربر پسند بودن ارائه داده است اما در دانلود فایل ها خصوصا فایل های حجیم هنوز هم خیلی ها به دانلود از طریق لینک معتقدند و دانلود کردن از طریق نرم افزارهای تخصصی همچون Internet Download Manager  در کامپیوتر و نمونه هایی همچون ADM در تلفن های هوشمند را بیشتر قبول دارند.

البته باید به کاربران حق داد زیرا نرم افزار های نام برده شده با تقسیم فایل به چندین قسمت مشکلات خراب شدن فایل را تا حد قابل قبولی کاهش داده و در افزایش سرعت دانلود تاثیر به سزایی داشته.

حال چه کنیم تا به جای دانلود فایل ها در تلگرام بتوانیم از طریق نرم افزار های دانلودی و به وسیله لینک ها به دانلود فایل مورد نظر خود بپردازیم؟

 

آموزش استفاده از ربات تبدیل فایل های تلگرام به لینک قابل دانلود:

ابتدا آیدی @GetPublicLinkBot را در تلگرام خود سرچ کنید و ربات را Start کنید.
سپس فایل مورد نظر خود را به ربات فوروارد کنید.
پس از گذشت زمان اندکی ربات پیامی به شما ارسال میکند تحت عنوان تولید شدن لینک مورد نظر شما
با زدن دکمه Instant Download همانجا میتوانید فایل را دانلود کنید. (برای برخی فایل ها Resumable Link نیز وجود دارد که در صورت توقف دانلود میتوانید بعدا ادامه فایل را دانلود نمایید.)
همچنین با گزینه Save to G-Drive میتوانید فایل را در گوگل درایو خود ذخیره کنید.

توجه کنید: به گفته ربات لینک ها پس از ۲۴ ساعت از بین می روند.