آیت الله هاشم زاده هریسی در بازدید از بنیاد نیکوکاری دست های مهربان : خیرین با ایجاد بنیاد نیکوکاری دست‌ های مهربان، مهربانی را در عمل معنا کردند

دسته: آذربایجان شرقی , اخبار برگزیده
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
آیت الله هاشم زاده هریسی در بازدید از بنیاد نیکوکاری دست های مهربان : خیرین با ایجاد بنیاد نیکوکاری دست‌ های مهربان، مهربانی را در عمل معنا کردند

با بودن دست های مهربان خیرین در جامعه، می توانیم کانون عشق را بیش از پیش در کشورمان بگسترانیم و با همین دستهای مهربان یاور بی کسی زنان و کودکان بی سرپرست و آسیب پذیر شویم.

عصر: متولیان امور باید از ظرفیت شما کودکان برای پیشبرد جامعه استفاده کنند چرا که آینده کشور را شما ترسیم خواهید کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان، بیست و چهارم مرداد سال ۹۶، طی برنامه ای نماینده مردم آذربایجان شرقی درمجلس خبرگان رهبری دربازدید از بنیاد نیکوکاری دست‌ های مهربان تبریز گفت: عاملان ایجاد مجموعه بنیاد نیکوکاری دست‌ های مهربان ، مهربانی را در عمل معنا کردند.

آیت الله دکتر هاشم زاده هریسی در بازدید از بنیاد نیکوکاری دست های مهربان در تبریز و در جمع کودکان بی سرپرست این مجموعه از کودکان جامعه به عنوان سرمایه های حقیقی جامعه یاد کرد و گفت : متولیان امور باید از ظرفیت شما کودکان برای پیشبرد جامعه استفاده کنند چرا که آینده کشور را شما ترسیم خواهید کرد.

نماینده مردم آذربایجان شرقی افزود: با بودن دست های مهربان خیرین در جامعه می توانیم کانون عشق را بیش از پیش در کشورمان بگسترانیم و با همین دستهای مهربان یاور بی کسی زنان تنها و آسیب پذیر و کودکان بی سرپرست شویم.

وی با قدردانی از خیرین و نیکوکاران یاد آور شد: ایجاد و توسعه بنیادها و مجموعه هایی از این دست ازسوی خیرین جامعه نشان می دهد که آنان نه در شعار که در عمل اهل مهربانی هستند.

آیت الله دکتر هاشم زاده هریسی ادامه داد:  بنده در ایام انتخابات خبرگان شعار « همه باهم مهربان باشیم» بود را انتخاب کردم چراکه به آن اعتقاد دارم و معتقدم محبت، اعتدال و حق الناس سه حلقه مفقوده کشورند که مهر و محبت در راس آنها قرار گرفته است.


وی تصریح کرد: مسئولان باید  شعار «همه باهم مهربان باشیم» را سرلوحه کار خود قرار دهند و آن را در جامعه احیا و ترویج کنند.

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری درپایان سخنان با قدردانی از  تلاش مجموعه مدیران و فعالان این بنیاد برای آنان در ایفای ماموریت بزرگ و خیرخواهانه آرزوی توفیق کرد.

سرپرست استانی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان نیز اعلام کرد بنیادد نیکوکاری  دست های مهربان، سازمانی غیردولتی، غیر سیاسی، مستقل و مردم نهاد است که در سال ۸۶ توسط دکتر شهرام فرجی بنیانگذاری شده است و برای رفع محرومیت و کمک به اقشار نیازمند به ویژه زنان و کودکان بی سرپرست، با انگیزه والای انسان دوستی در سطح کشور فعالیت می کند.

فائقه پورحمزه گفت: حدود یک دهه از فعالیت های بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان می گذرد که به یاری خدای متعال و با تکیه بر حمایت های خیرین و حامیان گرامی توانسته است اقدامات موثری در زمینه کمک به قشر بی بضاعت و آبرومند جامعه به ویژه زنان  سرپرست خانوار انجام دهد.

وی ادامه داد: برنامه های راهبردی زیادی از قبیل احداث کارگاه توانمند سازی برای افراد تحت پوشش و ایجاد واحد درمان در دستور کارشان قرار دارد و افزود، حفظ کرامت انسانی افراد تحت پوشش، همواره شعار اصلی و سرلوحه اعمال کارمندان این بنیاد بوده است


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل