بازدید رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از مرکز مهر خانواده تبریز

دسته: آذربایجان شرقی , اخبار برگزیده
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
بازدید رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از مرکز مهر خانواده تبریز

رئیس کل دادگستری استان به همراه معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، معاون فرهنگی دادگستری استان و دادستان مرکز استان از مرکز مهر دادگاه خانواده تبریز ویژه ملاقات فرزندان طلاق بازدید کرد.

عصر: رئیس کل دادگستری استان به همراه معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، معاون فرهنگی دادگستری استان و دادستان مرکز استان از مرکز مهر دادگاه خانواده تبریز ویژه ملاقات فرزندان طلاق بازدید کرد.
در این بازدید مسئولین قضایی بازدید کننده روند و نحوه انجام ملاقات فرزندان با والدین را مشاهده کرده و از نزدیک در جریان امور و مشکلات قرار گرفتند و دستورات لازم برای حل مشکلات را صادر کردند.
بازدید کنندگان همچنین بر فراهم سازی فضایی بهتر از وضع موجود از لحاظ فرهنگی، تفریحی و افزایش آرامش روانی فرزندان و والدین مراجعه کننده تأکید کردند.
مرکز مهر خانواده در راستای ساماندهی وضعیت ملاقات فرزندان با والدین خود که به علت طلاق از هم جدا شده اند و حضانت طفل با یکی از آنهاست با پیگیری های معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی و همکاری شهرداری کلانشهر تبریز سال گذشته در بوستان آنالار و آتالار تبریز راه اندازی شد.
این مرکز پنجشنبه و جمعه هر هفته از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب با حضور نمایندگان دادگاه خانواده، نماینده نیروی انتظامی شهرستان و مددکار اداره بهزیستی مشغول به فعالیت می باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل