رئیس کل دادگستری استان به همراه معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، معاون فرهنگی دادگستری استان و دادستان مرکز استان از مرکز مهر دادگاه خانواده تبریز ویژه ملاقات فرزندان طلاق بازدید کرد.

عصر: رئیس کل دادگستری استان به همراه معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، معاون فرهنگی دادگستری استان و دادستان مرکز استان از مرکز مهر دادگاه خانواده تبریز ویژه ملاقات فرزندان طلاق بازدید کرد.
در این بازدید مسئولین قضایی بازدید کننده روند و نحوه انجام ملاقات فرزندان با والدین را مشاهده کرده و از نزدیک در جریان امور و مشکلات قرار گرفتند و دستورات لازم برای حل مشکلات را صادر کردند.
بازدید کنندگان همچنین بر فراهم سازی فضایی بهتر از وضع موجود از لحاظ فرهنگی، تفریحی و افزایش آرامش روانی فرزندان و والدین مراجعه کننده تأکید کردند.
مرکز مهر خانواده در راستای ساماندهی وضعیت ملاقات فرزندان با والدین خود که به علت طلاق از هم جدا شده اند و حضانت طفل با یکی از آنهاست با پیگیری های معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی و همکاری شهرداری کلانشهر تبریز سال گذشته در بوستان آنالار و آتالار تبریز راه اندازی شد.
این مرکز پنجشنبه و جمعه هر هفته از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب با حضور نمایندگان دادگاه خانواده، نماینده نیروی انتظامی شهرستان و مددکار اداره بهزیستی مشغول به فعالیت می باشد.