مدیران مجموعه واحدهای بنیاد مستضعفان در استان آذربایجان شرقی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم دیدار و گفتگو کردند.

عصر: مدیران مجموعه واحدهای بنیاد مستضعفان در استان آذربایجان شرقی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اموال و املاک بنیاد مستضعفان آذربایجان شرقی، سید جلال موسوی مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان به همراه سرپرست بانک سینا، سرپرست بیمه سینا، مدیرعامل شرکت دشت آذرنگین، سرپرست سوخت بهران و جمعی همکاران سازمان اموال و املاک با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم دیدار نمودند.

در این دیدار مدیران مجموعه واحد های بنیاد مستضعفان گزارشی از خلاصه فعالیتهای انجام گرفته و برنامه های آتی در حوزه خدمتی خود ارائه نمودند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، بر افزایش هرچه بیشتر حمایت از تولید داخلی و ایجاد اشتغال تاکید نمودند و نقش بنیاد مستضعفان در رونق بخشی به اقتصاد کشور را پر رنگ دانستند و برای مجموعه بنیاد آرزوی توفیق روزآفزون نمودند.