خبرگزاری اناتولی ترکیه به نقل از حزب اتحادیه میهنی کردستان عراق مدعی شد ایران روستاهای مرزی این منطقه را بمباران کرده است.

آناتولی نوشت: حزب اتحادیه میهنی کردستان عراق مدعی شد ایران ۶ روستا در منطقه بالکایتی و حاج عمران استان اربیل را با توپخانه هدف قرار داده است.

حزب اتحادیه میهنی کردستان عراق (به رسمی مسعود بارزانی) در سایت رسمی خود اعلام کرد: نیروهای ایرانی با توپخانه مناطق کوهستانی به ویژه شش روستا در منطقه بالکایتی و حاج عمران استان اربیل در نزدیکی مرز ایران را بدون وقفه مورد هدف قرار می دهند.

ایران قبل از این هم مراکز گروه های مسلح را در خاک کردستان عراق بمباران کرده بود.

تصویر منتشر شده از رزمایش سپاه در مرزهای شمال غربی ایران

آناتولی: ایران مناطق مرزی کردستان عراق را بمباران کرد / سپاه: رزمایش در مناطق ضدانقلاب

آناتولی: ایران مناطق مرزی کردستان عراق را بمباران کرد / سپاه: رزمایش در مناطق ضدانقلاب

مانور سپاه در مرز کردستان عراق

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه از برگزاری “رزمایش محرم” در مرزهای شمال غربی ایران خبر داد و گفت: فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: در رزمایش امنیتی محرم عملیات های ترکیبی با حضور یگان های پهپادی و موشکی و توپخانه و هوانیروز و زرهی با موفقیت انجام شد.

وی افزود: منطقه رزمایش از مناطق مورد علاقه ضدانقلاب در گذشته بوده که با انجام رزمایش ها و عملیات های مقتدرانه سپاه در آن منطقه از لوث اشرار و ضدانقلاب پاک شد.

سردار پاکپور در پایان با اشاره به نقش، اهمیت و جایگاه مأموریت های قرارگاه‌های عملیاتی سپاه در برقراری امنیت پایدار مناطق مرزی اظهار کرد: قرارگاه‌های نیروی زمینی سپاه از جمله قرارگاه قدس و حمزه سیدالشهداء (ع) به طور دائم و مستمر در حال انجام عملیات، رزمایش و تمرین آمادگی ها می باشند.

منبع: عصرایران