پسر بچه ۲ ساله در رشت به خاطر تجاوز ناپدری کشته شد.

عصر: پسر بچه ۲ ساله در رشت به خاطر تجاوز ناپدری کشته شد.

اهورا پسربچه دو ساله با مادر و ناپدری خود در محله لاکانی رشت زندگی می کرد. مادر اهورا سال گذشته از پدر اهورا طلاق گرفته و با مردی ازدواج کرده بود که حالا با عنوان «قاتل اهورا» شناخته می شود.

ناپدری اهورا، در روز حادثه، به اهورا تجاوز می کند. وقتی اهورا از درد و وحشت فریاد می کشد، ناپدری اهورا سر کودک ۲ ساله را به دیوار می کوبد و قتل اهورا را رقم می زند.

به گفته همسایگان این خانواده، آن‌ها بعد از شنیدن فریادهای اهورا به در خانه می‌روند و با زدن زنگ درصدد اطلاع از فریادهای دلخراش کودک برمی‌آیند اما پدرخوانده اهورا در را به روی کسی باز نمی کند.

براساس این گزارش، کمی بعد آن‌ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماموران با شکستن در وارد خانه شده و کودک غرق در خون به بیمارستان منتقل می‌شود. بعد از انتقال کودک خردسال با خونریزی شدید به یکی از بیمارستان‌های رشت، موضوع به‌عنوان کودک‌آزاری به مسئولین ابلاغ می‌شود. کمی بعد خبر می‌رسد که کودک توان مقاومت در  برابر آسیب‌های جسمی وارده را نداشته و جانش را ازدست‌داده است.

مدیر کل پزشکی قانونی گیلان نیز با تایید آزار جنسی و ضرب و جرح اهورا ضربه مغزی را علت اصلی مرگ این کودک ۲ ساله اعلام کرد.

گفته می شود پیکر این کودک معصوم برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل می‌شود.