۰۴ فروردین ۱۳۹۷

ماجرای برهنه بودن اهورا در روز قتل /قاتل شیطان صفت نیمه برهنه بود + فیلم هولناک

    113 views
شاهین صمدپور، گزارشگر و مستندساز در پی قتل و تجاوز به اهورای سه ساله در رشت راهی این شهر شد و با پدر، مادر و همسایه هایی که شاهد ماجرای روز حادثه بودند…

یکشنبه, ۳۰ مهر, ۱۳۹۶ :: ۱۸:۰۰

کد خبر : 27461

شاهین صمدپور، گزارشگر و مستندساز در پی قتل و تجاوز به اهورای سه ساله در رشت راهی این شهر شد و با پدر، مادر و همسایه هایی که شاهد ماجرای روز حادثه بودند گفتگو کرد.
یکی از همسایه ها گفت: هنگامی که وارد خانه شدیم اهورا لخت مادرزاد بود و قاتل نیز در حالی که نیمه برهنه بود روی مبل نشسته بود.
یکی دیگر از همسایه ها نیز گفت: اهورا را در حالی که از بینی، دهان و…. دچار خونریزی بود از خانه خارج کردیم.
پدر اهورا نیز در بخشی از سخنان خود به علت جدایی خود و مادر اهورا اشاره کرد و گفت: پس از به دنیا آمدن اهورا رفتارهای وی شدیدا تغییر کرد. به خاطر دارم که یک روز همسر سابقم حوالی ساعت ۴، ۵ بعدازظهر گفت به آرایشگاه می روم، چندین بار با او تماس گرفتم اما پاسخگو نبود تا اینکه ساعت ۷ به مغازه آمد و من به او گفتم که مگر آرایشگاه نبودی؟ گفت نه، رفتم شلوغ بود سپس به خانه رفتم تا خانه را مرتب کنم، این در حالی بود که زمانی که به خانه رفتم همه چیز به هم ریخته بود.
مادر اهورا نیز در بخشی از این گزارش گفت: پس از جدایی، آن زمان که من در مغازه کار می کردم هیچ کس حاضر نبود اهورا را یک ساعت نگهدارد و من بچه را با خود به مغازه می بردم و او را در مغازه بزرگ کردم، هیچ کس حاضر نبود او را نگهدارد.

 

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *

  1. 1

    عبدی

    عجب فیلم وحشتناکی بود 🙁

    پاسخ

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری عصر تبریز است.