مقالات پذیرش شده همایش توسعه پایدار و بهره‌ وری شهرستان اهر، در پایگاههای علمی ISC و ISD و Civilica منتشر خواهند شد.

محمدرضا داداشی؛ رئیس دانشگاه پیام نور اهر در جلسه اخیر شورای فرهنگ عمومی که با محوریت برگزاری همایش توسعه پایدار برگزار شد، اظهار داشته: “مقالات پذیرش شده همایش توسعه پایدار و بهره‌ وری شهرستان اهر، در پایگاههای علمی ISC و ISD و Civilica منتشر خواهند شد.”

داداشی همچنین از حمایت انجمن های علمی کشوری نیز در این همایش خبر داده است. وی گفته: “انجمن‌ های بهره‌ وری، توسعه و بهبود کیفیت صنایع، توسعه بهره‌ وری، جمعیت‌ شناسی و مرکز مدیریت راهبردی دانشگاه پیام نور و برخی از انجمن‌ های علمی ملی با ارسال نامه‌ ای از همایش توسعه پایدار و بهره‌وری شهرستان اهر اعلام حمایت کرده‌ اند.”

همایش توسعه پایدار و بهره وری

همایش توسعه پایدار و بهره وری

انتشار مقالات علمی یک همایش تخصصی و علمی در پایگاه های مهم دانش جهانی بسیار مهم و نقطه عطف است. پیگیری این انتشار که از سوی دبیرخانه همایش شروع شده و ان شاء الله به فرجام خواهد رسید؛ یک جهش در برگزاری همایش ها به میزبانی اهر محسوب می گردد و قابل تقدیر است.

همایش های علمی موقعی برچسب تخصصی و علمی می یابند که مقالات در پایگاه های صاحب نام و قابل قبول کشوری و بین المللی در دسترس قرار گیرد و همچنین همایش زیر چتر حمایتی انجمن هایی برود که صاحب نامان و صاحب نظران علمی کشور در راس این انجمن ها قرار دارند.

جای برگزاری همایش،سمینار و گردهمایی های علمی با مارک تخصصی و برندهای فناوری شناخته شده در اهر خالی بوده است و برگزاری همایش توسعه پایدار توسط دانشگاه پیام نور اهر که با مشارکت دستگاه ها و ارگان های دیگر منعقد خواهد شد؛ امتیاز ویژه علمی-تخصصی برای اهر و ارسباران به شمار خواهد رفت.

همایش “توسعه پایدار و بهره وری” ۱۱ آبان در اهر برگزار می شود.

?اهر/مهدی شنابی