مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی گفت: به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار عضویت در مراکز کانون پرورش فکری استان رایگان صورت می گیرد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی، هادی یوسف زاده با اعلام این خبر افزود: ثبت نام در تمامی مراکز کانون پرورش فکری استان برای کودکان و نوجوانان رایگان می باشد.

وی عنوان کرد: خانواده ها جهت ثبت نام فرزندان خود می توانند روز چهارشنبه ۲۴ آبان سال جاری در ساعت وقت اداری به مراکز کانون در استان مراجعه نمایند.

یوسف زاده با بیان این که به مناسبت هفته ملی کتاب برنامه های مختلفی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی برگزار می گردد، اظهار کرد: برگزاری بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی کودک و نوجوان در استان در روزهای ۳۰ آبان تا ۲ آذر از جمله این برنامه ها می باشد.

وی با بیان اینکه در هفته فوق تمامی فعالیت های کانون با محوریت کتاب و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین کودکان و نوجوانان انجام می شود، افزود: معرفی و تجلیل از کودکان ونوجوانان موفق و برتر در زمینه کتابخوانی از دیگر برنامه های کانون پرورش فکری در هفته کتاب می باشد.

یوسف زاده خاطر نشان کرد: برگزاری جشنواره استانی میهمانی از سرزمین کتاب در تبریز، بربرگزاری آیین های جشن کتاب با حضور کودکان و نوجوانان به میزبانی مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در استان و برپایی نمایشگاه استانی آثار برگزیده در زمینه طرح کشوری کتاب و کتابخوانی از دیگر برنامه های کارنون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برای هفته کتاب و کتابخوانی می باشد.

وی خاطرنشان کرد: برنامه های متنوع فرهنگی هنری در ۳۱ مرکز ثابت، سیار و پستی کانون در سراسر استان به مناسبت این هفته برگزار می گردد.

انتهای پیام/